• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Kad vidim u retrovizoru okreću se i zamenon pod rotirkama, reko kaje sad polako vozim neznam kaje. I evo njih ja upalim sva 4 i van, još sam onak za doma oblečen u kombinezonu, dobar dan kontrola prometa, vozačku i prometnu traži, pita dal sam kaj cugal, reko evo baš
 

Prilozi

  • IMG-20210311-WA0002.jpg
    IMG-20210311-WA0002.jpg
    38.5 KB · Pregleda: 45
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja danas opet na tehnički išel sa drugim autom, i opet neki traktor, reko da vidimo kaje to. Ima nekih problema sa hidraulikom.
Pa to je ono kaj ja pričam, da se vozi raketa nikakvih problema. Ali valjda i ovi služe nečemu.


 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Da sve, ali moram još malo očistiti ovo debelo za svoju peć u radioni, njoj ne smeta smola.

Sad palim nekaj drugo, javil se na 112 i prijavil da palim bio otpad, nema brige. I moram zvati kad sam gotov.

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Ranije sam odradio dio obnove i kompletaže žute, rezervne kosilice. Obnova žute.jpg

Danas sam s mlađim unukom bio u nabavi pogona - nosača za nož s remenicom i novog noža. Malo pomalo, da spremna dočeka prvu košnju. Tek kada ta žuta bude gotova i ispitana, uzimam svoju staru MTD s B&S motorom od 190 cc u jedan pravi generalni remont. Ta se bome nakosila tamo od 2008. godine, morala bi možda dobiti spomenik.

IMG_20210312_115524.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Kak ne, ja imam s alu kučištem ali sam gore nasadil brigsa. Neznam kaj je bilo u orginalu gore ali znam da je fest teška za gurati.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Kak ne, ja imam s alu kučištem ali sam gore nasadil brigsa. Neznam kaj je bilo u orginalu gore ali znam da je fest teška za gurati.
Ja ih vidio nisam,ili čelično kućište ili plastično
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh