• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Nije to baš tako bezazleno jer ako kroz tvoj plac nešto sprovedu da li vodu, grejanje, struju ili bilo šta ti tu više ne smeš ništa da gradiš i oni uvek moraju da imaju pristup da kopaju na primer ako pukne neka cev ili nešto slično
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas bil u Krapinskim topicama, išel se malo raspitati ako ih dobim kak se tam kupa, kak se pliva,koju kremu moram imati za sunčanje, jer znam dok sam bil mali i dok smo išli u toplice uvijek smo si nosili od doma jesti.
Npr.:ppohani picek je bil, paradajz, špeka domaćega, onak lepo na krpu deneš i jedeš, moral sam pitati da ne dojdem nespreman 😊pa me zanimlo ak to još "igra" 🙂



 
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja se rifram u toplice, e sad oćem u više njih, malo ove pa one, nečem u jedne, ak već plačam zdravstveno mislim da imam i pravo birat de se bum kupal koji dan, malo da vidim razne krajeve, ljude druge upoznam, a ne jedne samo. Maa😊
Ima puno toplica za rehabilitaciju i sve bi htel isprobat 🙂
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Meni bu još malo veselo kad mi dojde žena sposla, zove me i pita jel sam stavil veš na štrik iz mašine, jel sam stavil drugu mašinu prat, pa jednu turu od jučer da speglam, to mi sve rekla ujutro veli mi, a ja ju nisam čul 🤔🤔a ja sam od svega toga niš napravil, bolje da me nema.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Da. I lepši bu nego kaj sam napravil tvog Štorea.
Na tom traktoru se deset generacija mladih pilota naučilo, oni su odrasli i sad je vreme da se raketa obnovi da bu ko novi.
Veli poglavica da je bolji od novog.
Ako je on zadovoljan ja presretan, to mi je najbitnije.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Kupljenec, daj ti pitaj za Daruvarske toplice, tam su ti i lijepe puce, one kaj tek budu postale trudnice. Jedino neznam kak' buš to doma suprugi obrazložil, razlog zakaj ideš baš v Daruvarske toplice :hahah:.

Muha, pa kak' more "traktor" biti tak' čisti? Ja sam uvijek slagal nekakve zamusikane kaj sam vrag. Tak čistu instrument tablu sam videl jedino u tvornici - prije ugradnje.
Nekak su malo čudne komponente tu montirane, mislim ovaj šalter za žmigavce nije oriđiđi, pa niti taj cuk šalter (potezni prekidač) pokraj brave za grijač i paljenje, za kaj on služi?
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Muha, pa kak' more "traktor" biti tak' čisti? Ja sam uvijek slagal nekakve zamusikane kaj sam vrag. Tak čistu instrument tablu sam videl jedino u tvornici - prije ugradnje.
Vidiš da more.
Kod mene poneki kad izađe je ko iz tvornice, a tak je i ovaj.
Tabla je pokrpana, polakirana pa sam onda išel delat. Inače struju ne volim i ne radim ali silom prilika sam moral. Nema električara više za te krampe.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Muha, nitko se nije rodil kak električar, svi smo se morali naučiti delati struju, mi koji smo ju aktivno delali. Ovaj "tvojih ruku djelo" - posel kaj si pokazal morem samo iskreno pohvaliti, jako korektno izgleda. Bravo.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ukoliko moje priložene fotografije nisu dovoljno jasne i rječite, dopustite mi da se nadopunim upotrijebivši ovdje spomenutu terminologiju "da, ima gladnih". Definitivno su "gladni tuđeg posjeda", hoću reči da su životno blesavi (jer svojega imaju toliko da unazad nekoliko godina više nisu u stanju normalno si ga obrađivati, spomenuo sam, stavili su se na štake, bogalji su, a mogu pojesti možda i manje nego mi drugi, prvenstveno - jer ne stignu iz samo njima poznatih razloga... Zašto, zar imaju možda premalo novaca, neee, ja znam da imaju dovoljno i čak za normalan život i previše, ali ne znaju s njim živjeti i uživati, niti da ga troše. (Jednom se živi pa neka je pošteno - samo da onako uz put prigodno pitam kolegicu johohabicu ako bude ovo čitala: koji je to čovjek svojevremeno izgovorio?) Nikada ti susjedi nisu bili na planinarenju, kamoli na Petrovoj gori, rijetko i ako su bili na moru, pa neka se "streliju", upucaju iz hrđave puške svi takvi...
Njima i svima takvima mogu samo uvijek poručiti "kopaj, zauzimaj tuđe, hebemte blesava, nama svejedno ama baš ništa nimalo ne fali"!

Isprika ako bi ovo napisano nekome zasmetalo!
Bravo kolega plus ipak smo nas dvoje na istoj strani,covjecnost te ti oprastam sto si me u prijasnjim postovima uvrijedio ,ta ljudi smo i ja grijesim.No osjecam da nas nesta privlaci,oboje imamo unuke jel tako,cudni su putevi gospodnji. :ppozdrav:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh