• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Viš, viš...do sad sam skupljal alat, a od sad bi mogel i rukavice.

Prekrasne su. Ima li taj forumaš još koje? Baš mi se sviđaju, pa da se ogrebem za jedan par, makar samo za pokazivanje.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Viš, viš...do sad dam skupljal alat, a od sad bi mogel i rukavice.

Prekrasne su. Ima li taj forumaš još koje? Baš mi se sviđaju, pa da se ogrebem za jedan par, makar samo za pokazivanje.
A ništ, dojdi do mene bum ti otpustil jedan par ;)
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kaj ima možda neko doma onu smolu u bačvi kaj treba kurit? Onu starinsku? Trebal bi nekaj mazat a neznam di bi to kupil. Pa kupujem od nekoga ak ima.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Kolega @plus
Kaj Boga te prosim, tom se stroju ne približavaj v rukavicama.
Kolega naj se "za me' v rukavicama" previše bojati, ja znam kaj delam, čak i onda dok nikaj ne delam ;).
Da ne koristim rukavice, više ne bi imal šake, ostalo bi malo kosti od njih, bez mesa i primjesa, jer ja sebe i svoje ruke nikada ne šparam, samo si s rukavicama smanjujem njihovu potrošnju i produžavam vijek trajanja.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Jučerašnja sjetva.. lagano ide prema kraju.. i naravno treba se okrijepiti jednim Zagorskim gemištom PS. jako se prašilo :D
 

Prilozi

  • 1620297145200.jpg
    1620297145200.jpg
    45.7 KB · Pregleda: 30

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
To sem i ja mislil dok mi ni povleklo rukavicu.
Prilikom kalanja drva, prsti uopče ne idu u blizinu vijka od kalača, drvo koje se kala drži se sa strane. Jasno, sve je to stvar vještine onoga koji barata drvima koje kala.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh