• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Ne bi bil slikal nego sam potegnul za mobitelom da uslikam budalu koja me preticala 800metri prije u blagom desnom zavoju na punoj crti, i zamalo pogodil auto iz suprotnog smjera direkt u čelo. Dobro je kaj je ovaj iz suprotnog smjera išel polako pa je uspel reagirati na vrijeme.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
@plus, vrag nigdar ne spi. Znam da si svjestan opasnosti...ali, ah taj ali...
Npr., nis videl niti jednog tokara u rukavicama, a znam jednog koji je ostal bez palca (i možda kažiprsta, ne sjećam se)...
Nije čak ni rukavica bila u pitanju, već malo šmirgla... da je bila rukavica, možda ruke, a čak ni njega više ne bi bilo...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Ha! Danas sam se malo vozikal iza brega! Da vidim kak Slemeček zgledi sa andere strane sve do Stubičkih toplica!:p
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
A ja mislil da je to
450x600-9ed6ed4e-4c1b-11ea-9140-92f307bc0925.png
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Takve stvari- tekući lješnjaci, badem, orasi - ne upotrebljavam, samo u krutom stanju.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
@plus, vrag nigdar ne spi. Znam da si svjestan opasnosti...ali, ah taj ali...
Npr., nis videl niti jednog tokara u rukavicama, a znam jednog koji je ostal bez palca (i možda kažiprsta, ne sjećam se)...
Nije čak ni rukavica bila u pitanju, već malo šmirgla... da je bila rukavica, možda ruke, a čak ni njega više ne bi bilo...
Znam da si dobronamjeran, zato sve OK.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ovi popevlju da bi čašu.....

A ja sam sebi sanduka kupil, a u sanduku dojde xxxxxxx možda bi ja da se ubijem 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Krenulo je s licitacijom.
Ko pogodi ima poklon od mene, poklon je kapa šilterica
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh