• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Danas smo radili čevapčiće.
Mlada ekipa u pogonu i ide im bolje nego učiteljima :ppozdrav:

Od kakvog mesa delaš? Koje začine i koliko?
koliko dana u pacu držiš ?
ako se smije znati?
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Eeeeejjj da ti bi znat,,, pa to je vazda bila porodična tajna,,;)
Ćevapi su BiH brend,,, i rade se od junečeg mesa i ovčijeg mesa,, omjer,, ee jebiga to je tajna,,,
pravilo je da se dvaputa melje,, nema pajca,, začini i to je tajna,,,
Sad ja sebe zamišljam dođem gore negdje iznad Zagreba,,,ogladnim,, uđem u neki restoran ,,
tražim meni,,, konobar donese,,,,
i ja poručim,,, Muhin Ćevap,,,
i pita me koliko ćeš,,,,
rekoh,,, jedan metar,,,
Valjda neostanem gladan:hahah:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Pošto sam veliki ljubitelj ćevapa želja mi je da jednom ako se ukaže prilika probam u BiH. Dosad sam najbolje probao u Vinkovcima 2008 godine u jednom poznatoj ćevabđinjici. Naj rađe pravim sam jer ovi tipa " trgovačkih" centara su sve samo ne ćevapi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Od kakvog mesa delaš? Koje začine i koliko?
koliko dana u pacu držiš ?
ako se smije znati?
Svinjetina, junetina i loj.
Začini po želji.
U pacu nije bilo. Sameljem, izmješam, probam pa ako kaj treba dodam i opet izmješam pa opet proba i onda punim.
Kak sam i rekel, meni je ovo tek druga tura u životu tak da garant ima mjesta za bolje.

Bosna i bosanski čevapi su kak i Samoborske kremšnite. Meni te kremšnite ne valjaju. Bolje su mi kaj se doma naprave.
A u Bosni (setil sam se pa sam Bosna velikim slovom napisal) sam jel vrhunske čevape a isto tak i čevape koji ni u tanjuru nisu ličili na ništa.

Sve je to do navike. Sečam se bili ja i kum (kum teški kroner) kod jednog čoveka i taj mu je ružicu natočil. Veli gle ju, engeli bi ju pili..... ovom mom se želudac dizal i jedva je dočekal da dno caše ugleda dok je gazda u međuvremenu tri čaše ružice usisal.
Taj je i s hranom, nekaj je meni fino, drugom ne valja.....
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Meni su najbolji domaći ćevapi. Radim isključivo od junetine i to prednja juneća čertvrtina, vrat, plećka itd mješano. Stavim soli oko 1.8% i papra po želji.. ništa više od začina. Dva puta mljeveno i mora stajati 48h u frižideru i oko 4 puta dnevno promješam dobro smjesu. Pečem ih na talandari (Bosanci znaju) kao i lepinje koje kupim u lokalnoj pekari.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Sličan recept sam isprobao meni bili super,ali bilo " igrača" koji su rekli da su " pusti". Mene najviše smeta kad se mi još pol dana podriguje od koje kakvih začina.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
...
Sad ja sebe zamišljam dođem gore negdje iznad Zagreba,,,ogladnim,, uđem u neki restoran ,,
tražim meni,,, konobar donese,,,,
i ja poručim,,, Muhin Ćevap,,,
i pita me koliko ćeš,,,,
rekoh,,, jedan metar,,,
Valjda neostanem gladan:hahah:
Jedino kaj je u Muhinim ćevapima ovčetina zamijenjena svinjetinom, ak ti to ne smeta ;)

Sjećam se jednog Savorisovog komentara sa sajma u Gudovcu:
- I to vi zovete ćevapima??? S kriškama kruha umjesto somuna???:ROFLMAO:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Slažem se, sa jakim začinima kamufliraš loše meso ali ako imaš kvalitetnu namirnicu, sol i papar su dovoljni. Može se i nešto sa strane dodati da "zamiriše" 😄
View attachment 36588
Uh, baš me "mučiš" tom slikom.

Jedino kaj je u Muhinim ćevapima ovčetina zamijenjena svinjetinom, ak ti to ne smeta ;)

Sjećam se jednog Savorisovog komentara sa sajma u Gudovcu:
- I to vi zovete ćevapima??? S kriškama kruha umjesto somuna???:ROFLMAO:
I ja sam u Gudovcu na dva mjesta morao popravljati okus pivama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ja sam u glavnom gradu BiH jel čevape na plinu pečene....
Meni osobno čevapi od čiste junetine ne valjaju ništ.
To je kak i fiš od jedne vrste ribe.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh