• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Jutro mi je bilo u društvu mlađeg unuka, od starije kćerke i zeta. Dok su ga zet i stariji mi unuk pokupili otišao sam malo "u grad, na staru kramu (tamo mi je valjda i mjesto 🙃🙂)". Tamo sam primio poziv od mlađe kćeri, tata kopamo došli smo na "beton", trebali bi tvoju pomoć. Bio sam kod njih s "alatom" za nepunih dvadesetak minuta.
Mlađem sam zetu donio "jedan mali čekić od 5 kg".
Naravno imao sam još koje kakvih igračaka u prtljažniku automobila. 😂
IMG_20211120_111631.jpg
U toku poslijepodneva smo svu kanalizaciju bajpasirali na "gradsku", testirali i nadamo se da sada bude kraj njihovim nevoljama s kućnom kanalizacijom. Bile su to muke "ježeve".
Zet se dobro na igrao igračkama...
Bili su na kraju sretni i zadovoljni a bome i ja sam puno mirniji i jako sretan.
IMG_20211120_141937.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
On je izgleda zamjenil Božić sa Uskrsom i misli da je korizma pa ako se nečega mora odreči onda neka je to forum. A i zaslužil je malo se odmoriti. :unsure:
A možda se kolega Kupljenec samo malo više posvetio njemu važnijim stvarima, ili gušta u lijepome, ne moramo odmah biti zabrinuti, ili ne daj Bože zavidni ;) , ipak je on iskusan i prefrigan mačak. (Moja je jedna sadašnja maca izbivala od doma nekoliko mjeseci i onda se vratila točno 1.4.2021. rekli bi na "prvi april". Vjerovali Vi meni ili ne, nitko od mojih mi nije vjerovalo dok sam ih obavijestio "maca nam se vratila". Imali smo prije dosta godina i crnog mačka zvanog Valter, puno je puta odlazio i puno se puta vratio, a onda je jednom otišao i više nam se nije vratio...)
Kolega Kupljenec je po mojem razmišljanju prefrigani i prepredeni mačak, vrag bi ga znao, možda baš sada negdje ljetuje na egzotičnoj, dalekoj plaži, tamo gdje nema našeg jeftinog Interneta, pa ne želi trošiti skupe impulse - na nas "ostale" u ovom mu trenu nebitne forumaše ;):hahah:.

Lijepo je od nas da smo uopče, ili napokon i skužili: da nam jedan običan i dobar čovjek odjednom fali (y).
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Živ je pošto nas prati i čita.
Ljuti se na mene i zato ne piše.
Ne mogu sad odoljeti, a da ovo ne eleboriram: ti si mu dosadan kak prava muha, jasno je kao dan da su ljudi danas uglavnom u minusu, a onda ga na nekakvom poljo forumu počne prcati nekakvi plus. Čovjek ne pije, a tu se najde i forumaš hotela.......
Valjda mu je pao mrak na oči i kidnul je u tropske, nekakve mirne krajeve, daleko od naših očiju i daleko od takvog foruma :hahah: ;).
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Na ovaj sam članak sada naletio:

Moj stav je da i dalje "granicu" trebamo ćuvati i saćuvati SVIM SREDSTVIMA. Za sve takve izvan legalnih graničnih prijelaza je samo batina proizašla iz raja. Čitamo što rade ovih dana na granici Poljske itd.
Nikakva samilost, humanost itd. Samo batina i udri... Ako žele u Njemačku i EU, lijepo dođi na legalan granični prijelaz, pokaži dokument i idi dalje. A ilegalni prijelaz, šverc ljudi, novinari željni senzacije - nema problema - prvo češ tu dobiti senzacionalne batine. Imaš mobitel da sve snimaš - evo sad više nemaš mobitel, ali imaš na leđima otisak batine i trag cipele na guzici, odbij tu i dođi legalno...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Ne mogu sad odoljeti, a da ovo ne eleboriram: ti si mu dosadan kak prava muha, jasno je kao dan da su ljudi danas uglavnom u minusu, a onda ga na nekakvom poljo forumu počne prcati nekakvi plus. Čovjek ne pije, a tu se najde i forumaš hotela.......
Valjda mu je pao mrak na oči i kidnul je u tropske, nekakve mirne krajeve, daleko od naših očiju i daleko od takvog foruma :hahah: ;).
Kak god bilo ja se nadam da bu se on vratil pisanju.
Tak je obečal :ppozdrav:
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Živ je pošto nas prati i čita.
Ljuti se na mene i zato ne piše.
Ajde neka jednom u životu nisam ja kriv, neka je itko drugi..........
Evo dečki završavamo u uljari, berba maslina gotova, inače prodajem plod, tek manji dio prerađujem tek za vlastite potrebe, ove godine zbog podbačaja prinosa sve prerađeno, nek se nađe i za prijatelje.
 

Prilozi

  • IMG_20211120_212113.jpg
    IMG_20211120_212113.jpg
    49.8 KB · Pregleda: 28
  • IMG_20211120_213912.jpg
    IMG_20211120_213912.jpg
    19.7 KB · Pregleda: 27
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Mene nije sram priznati, a naročito zato kaj se ne osječam krivim za to kaj se on ljuti.
On zna moj stav, a ovo je njegov odabir pa tak nek i bu.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Mene nije sram priznati, a naročito zato kaj se ne osječam krivim za to kaj se on ljuti.
On zna moj stav, a ovo je njegov odabir pa tak nek i bu.
Ak je tak, to je onda za sve nas jako veeeeeeliki problem.
Vi dva ste etablirani anti alkoholičari, ne pijanci kak god da to formuliram. Pa kak vragu dva takva anti protivna pomiriti. Uz picu i kupicu je to daleko lakše.
Ček, ček malo - sad bu me netko krivo optužil da sam neprikladnog "tipkanja", ma nisam mislil na pravu picu, nego na pravu pizzu, pa sve u PM, sav sam se spetljal i zmotal zvami nepijanci :hahah: :giggle::geek:
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Ja i kolega Kupljenec se nismo posvadili, to ste vi samo krivo povezali.
Ja i on si opet prvom prilikom bumo nekaj spili pri Špiri. Dužan sam mu rundu a ja s ovog svjeta ne odlazim dok ne obavim sve kaj sam obecal.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ja i kolega Kupljenec se nismo posvadili, to ste vi samo krivo povezali.
Ja i on si opet prvom prilikom bumo nekaj spili pri Špiri. Dužan sam mu rundu a ja s ovog svjeta ne odlazim dok ne obavim sve kaj sam obecal.
Joj Muha i ja sam dužan kobase za kurblu od ursusa, možda si ti pozabil ali ja nisam 😉
Kad se ZJ oporavi volio bi vas oba sresti, vi bute rekli ke su dobre kobase i dojdem u vaš kraj
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Dužan si ti i video paljenja s tom kurblom pred lokalnom birtijom....
Kak se meni vidi nit je kurble, nit Ursusa, a nebu ni kobasov..... Minny je ako se ne varam zaprt, ali srečom Purga radi pa možda nekad i bude kobasa za koje nisam pozabil ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Kad se ZJ oporavi volio bi vas oba sresti, vi bute rekli ke su dobre
Bojim se da pri nama neš jel dobrog gableca nit dobrog vina popil... barem ja neznam za nikakvo dobro mjesto u okolici.

Ima nas još, ima nas još
Ako se ne varam mi dva se upoznajemo več dvije godine.
Dvaput nam nije uspjelo, ali treči put nam bu uspjelo. Vele da treči put i Bog pomaže ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Kolega @Viduka OPG, naša prva dva susreta su prešla u (mojim) problemima :unsure: i zapravo smo se najprije družili sa Zelićem:hahah:

Ali eto, nakon početnih teškoća, Bog nam je dal da se i vidimo u normalnim okolnostima.
Posebno ti hvala na onom susretu kad je bil i kolega Zubčić...
Kad se sve ove trenutne teškoće jednom završe, nadam se da bude opet koja prilika za susret...
Ako pak se poklopi i vrijeme da @MUHA bude blizu, mojoj sreći ne bu kraja...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Kaj ti je, ako je piti i jesti za đabe.... kod mene gume več cvile 🤭
Šalim se malo, bumo vidli kaj bu sljedeče ljeto, ja planiram a ako bude prilike tu sam.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh