• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,651
Ja mislil malo orati danas još prije kiše, kad ono fergo neće... Akumulator prdnul na rosu, niti da bi. Ovu noć ide na punjač, pa ćemo vidjeti jel se da spasiti. Pošto nisam išel orati, iskoristili sno vrijeme za pospremu.
IMG_20211125_182016.jpg

I vrt sam pokril sa slamom... IMG_20211125_191805.jpg

A u obilasku naletil na ovaj tužni prizor
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,651
Ne bi rekel, zemlja je tik do ograde od vodovoda, a pred koji tjedan je brat (lovac) mi pokazival slike kak su ih istjerivali van iz vodovoda, ali su se neki probili kroz ogradu
IMG-20211023-WA0011.jpg
Tu se valjda ozljedil, a onda su čagljevi i lisice obavili svoje
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,866
Jučer u jutro nazval me frend da mi javi radosnu vijest - propišal mu kotao 35 kW. Onda potraga za drugim. Kupio CM 25 kW, ali dostava drugi dan iako je besplatna (oko 2 km dalje, kotao oko 6500). Palim pilu (steyr sa utovarivačem) i po kotao. Starog izvlačimo van, klopamo i novog ubacujemo na mjesto.
Malo je bilo nezgodno jer se vozikalo na rudlu kroz dvije prostorije.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,730
Gospodo, molim Vas odvojite samo dvadesetak minuta, udobno se zavalite, uživajte u jednom od naj jačih govora unazad jako puno vremena. Ja osobno smatram da je nadmašio "sve" (naše biskupe, sve naše lijeve i desne mudrijaše, sve naše za i anti-mjerne-koronaše). Ovaj je govor - govor jasnih vizija, zdravog razuma i čiste pameti.
Potrudite se poslušati ga:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,730
Hajde sada idemo ispočetka, pažljivo poslušaj njegov govor i inda reci riječ... jel može?!

I da da spomenem, na FER-u su poslije ovog govora gospodinu Rektoru, koji je sjedio u prvim redovima pustili pjesmu: Ak' sem ti srčeko ranil...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh