• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
MUHA, opet ti moram ponoviti tko ima želi naći će način, tko ne želi nađe razlog!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Skupi on načine, razloge, volju.... ali cajtnot je jači od svega
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Btw teško je nekima neke stvari objasnit koji tapkaju na mjestu i misle ak su kaj proizveli doma da nema boljeg. Svi gledaju na profit, joj male cijene ovoga onoga, umetnjak je ovoliko, kaj bumo sad? Pa ovo je prihod ovakav? Čekaj malo, pa o čem pričamo.?
Kaj znaći domaće? Domaća kuruza koju kolko put spricaš? Šenica? Krumpir isto tak? Sve kaj se doma dela s nečim nekaj tretriraš. Niko neće niš prizat a svi sve zanju i jako su pametni. Šiba se svega i svačega u sve.
Za mene je domaća bela koruza koju posiješ od starog sjemena kaj imaš na tavanu od neznam koje godine, znači kad ju posiješ nemaš ju kaj gledat do branja.Krumpir pobereš zlatice i adio mare, bonđorno.
Isto tak je sa svim. Ali teško je ljudima objasniti.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,349
Kupljenac ti postavi video kako je dobar život seljaka, a sad to sve demantuješ nekim razlozima. Neslažem se da trebaš nekom objašnjavati već samo primerom pokazat, mislim svojim primerom.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Video lijepo prikazuje život seljaka koji bi trebali ljudi slijediti. Ja smatram da ako može netko stariji, mislim da bi i svi drugi mogli, posebno mladi, samo treba imati volje, a kad ima volje ima i načina. Da svi ljudi tako razmišljaju bilo bi nam sigurno drugačije, bili bi zadovoljniji, na taj način se je nekada živjelo i to su bila lijepa sjećanja, nažalost, danas su druga vremena i svatko je krenuo svojim putem, malo je onih koji još drže do tradicije, a znamo i sami da se tradicijom čuvaju vrednote, baština, vjera i kultura. Jer tradicija nije nazadna i zaostala, nego je skup najboljih trenutaka i najljepših vrijednosti koje su naši djedovi i očevi sačuvali. Za nas i zauvijek.

 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Mislil sam nekaj napisati, ali sam se zmislil da nije dobro hmeknuti skoricu. I tak ima prejaku duhu. :(
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Plaća? Navodno radi, ali nije za kamionske vijke na kotačima!
Sad si mi dal ideju za novi današnji zadatak, a čitavo jutro gruntam kaj bi danas delal.
Krečemo da vidimo kaj bu od toga ispalo, ovo je taman posel za tamnu sobu 🤭

Imam jedan takav CP ispravan, jedan poluispravan i dva za dijelove.
Negde moraju i glave biti pa kad ih najdem koristil bum ih za jedan ključ redukciju kaj sam si strgal.

 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh