• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja sam sto put rekel da nebum slagal neke no nejm traktore, tj neke divlje marke, i opet danas sam sebe sjeheben, zovu ljudi,majstore pomagajte, neće upalit, nema brzina, nema zraka, traktor. Ja pitam koji traktor, veli neki fendt, reko niš stoga neznam kaje to, i on moli sim tam da dojdem, jer dobar majstor daleko se čuje, tj glas kak se veli.
Reko aj bum došel samo neznam kaje to, jer traktor za mene je raketa, i nema boljeg. To je za sve drugo premija, evo na veliki petak ja to moral delat, još ga pitam jel bu danas kaj delal sa tim traktorom, veli bude.
Reko danas? Se vi šalite ili kaj, pa znate treba to i to napravit, reko ne danas je veliki petak danas se niš ne dela, malo me pogledal i veli dobro nebum niš delal, pa sad opet meni nije jasno jel su tak svi gladni love da nemaju ni petka ni svetka.?
Pa kam to vodi?
Veli još bili neki majstori već par puta ali nema brzina, ne fila zrak.
A kaj bi ja sad trebal? Ja moram doma iti jajca spremet za vuzem, a ne no nejm traktore denes delat.









 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Kaj se dogodi kad si ispod kamiona i pukne gedora kod otezanja?
Dogodi se to da se lupiš sa nosom po kardanu🙂
Uffff, nadam se da nije strašno?
Dojdem danas kod Špire da ti zaližem rane i da vidim kak su ti surlu omotali?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,596
Ja sam sto put rekel da nebum slagal neke no nejm traktore, tj neke divlje marke, i opet danas sam sebe sjeheben, zovu ljudi,majstore pomagajte, neće upalit, nema brzina, nema zraka, traktor. Ja pitam koji traktor, veli neki fendt, reko niš stoga neznam kaje to, i on moli sim tam da dojdem, jer dobar majstor daleko se čuje, tj glas kak se veli.
Reko aj bum došel samo neznam kaje to, jer traktor za mene je raketa, i nema boljeg. To je za sve drugo premija, evo na veliki petak ja to moral delat, još ga pitam jel bu danas kaj delal sa tim traktorom, veli bude.
Reko danas? Se vi šalite ili kaj, pa znate treba to i to napravit, reko ne danas je veliki petak danas se niš ne dela, malo me pogledal i veli dobro nebum niš delal, pa sad opet meni nije jasno jel su tak svi gladni love da nemaju ni petka ni svetka.?
Pa kam to vodi?
Veli još bili neki majstori već par puta ali nema brzina, ne fila zrak.
A kaj bi ja sad trebal? Ja moram doma iti jajca spremet za vuzem, a ne no nejm traktore denes delat.









A jbg. Mi bokci koji nismo nasljedili traktore od tasta moramo delati dan i noć da bi vozili te no-name traktore. Netreba se s nama sprdati.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ma dečki treba pripremati jajca i pisanice delat🙂lako za sve drugo, al ja nemrem verovat da neko i danas traktor pali i vozi, nemaš kaj do utorka palit🙂kolko got ja volim raketu do utorka ju samo mogu gledat.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh