• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
al ja nemrem verovat da neko i danas traktor pali i vozi, nemaš kaj do utorka palit
Nebi se baš složil sa tobom.

Danas sam malo popodne putoval, nažalost nisam stigel do tebe, ali htel sam reči da sam putem videl mnoge traktore i mnoge mlade složne ruke koje grade uzmice dovozeči drva traktorima.....
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Al ti baš voliš pametovat nom stop, a jel se ja tebi moram ispovijedati šta ja radim? Isto kako se ti hvališ ko da radiš nezzam kolko poljoprivrede, ne živiš od nje, isto ti je hobi, da si skratiš dan i vrijeme.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Danas sigurno nije dan za takve poslove. Drugo je ak imaš blago pa im moraš jesti dati, al ovo sigurno netreba danas delat.
Ne razumijem.

U tom kraju je običaj da se pali Uskršnji krijes, nisu to Kapelski kresovi nego obredna vatra....
I kak da oni donesu drva?

Jedino da tebe pošalju po njih :unsure: 🤭 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja neznam jel sanjam ili kaj, upravo dobil jedan upit za popravak 516 vario s4 fendta😳😳I to ni više ni manje nego iz Danske, sa 140 radnih sati. Dopeljali bi ga na idući tjedan 😳😳😳ali bi ga trebalo složit do kraja tjedna, najkasnije do subote.
I onda neko veli kak nemam vremena, eto kak neman.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh