• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,404
Ispričavam se za ove koji nemaju fejs, naša tradicija na uskrsno jutro.

Je to ulica prema Marofu?
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,741
Da, na to sam mislil, al nisam pogriješil kad sam napisal jucali. I nekim krajevima se veli jucati:)
Imaš kakvi video? To onak jen za drugim pucate?
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,920
Kostelska pistola?
Ne, mi smo Taborska kubura, ali pucamo i u Kostelu, druge godine imaju 500 godina od osnivanja, očekuje se veliki broj posjetitelja.
Da, na to sam mislil, al nisam pogriješil kad sam napisal jucali. I nekim krajevima se veli jucati:)
Imaš kakvi video? To onak jen za drugim pucate?
Nisam znao da se tako kaže. Da, poredamo se u krug i jedan za drugim. Na kraju pucaju iz Topa. Nažalost, nisam snimao, pa nemam video. Budem sljedeći vikend kada se opet okupimo. Ima i žena koje pucaju iz kubure, u svakom slučaju lijepo i predivno iskustvo, to je tradicija koja se još uvijek i danas odvija, no nažalost, svake godine nas ima sve manje, nije više to onaj žar kako je bilo nekada kada je recimo bilo oko 300 pucnjeva, danas svega oko 50.
 
Posljednje uređivanje:

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,741
Jedan i drugi deda su mi bili zagorci pa znam kak to zna biti lijepo. Moje prezime potječe iz Ravnica Desiničkih:)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh