• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,195
Upravo došao sa TP raketlina i LJUTOMERKE
- Raketlin prošao (y)
- a prikolica jok(n) Kočnice na prikolici su konstrukcijski jedno veliko sranje.🤛
Nikako se ne mogu podešavati lijevi i desni kotač zasebno. Mislim da ću ugraditi zračni cilindar za svaki kotač!
 

Borro

Novi član
Tu od
15 Tra 2022
Poruka
15
E ja sam danas lijepo složio strižnu kosu za Labin Progres i isprobao ju. :) Nemam slike i film, to će sutra jer je mobitel bio totalno prazan i crknuo. :(
Radi odlično!
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
816
Kaj u taj Centar Mato Lovrak se moze doci ovak obiteljski, nenajavljeno ili je to samo za neke izletnicke grupe? Jel se placa ulaz?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Reko bum malo nabrusil nože, kad ono štanga😳😳😳
Noži oštri da sam nazadnje nabrusil šajbu brusnu, pa to je nevjerojatno 👍
Ta Husqvarna to je nekaj vanzemaljsko, nema kaj drugo bit, jer sa nožima brusiš sve drugo kaj treba, čak i brusilicu nabrusi😳😳😳


 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,195
Jučer nisam prošao na TP sa prikolicom - zračne kočnice nejednako koče!
Danas dotjerao kotače da koliko toliko jednako keče ručnom, ali preko Raketlina nikako!
Onda našao da onaj ventil na prikolici ne prebacuje, onda našao da onaj ventil na Raketlinu pušta, onda sve ostavio da.....prespavam!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Danas je bilo "radi potvrđene nesposobnosti određenih trgovaca i servisa" upropašteno prije podne. Svijetli trenutak je bilo preuzimanje jedne jučer naručene, a danas isporučene manđete za homo kinetički zglob. Poslijepodne je bilo malo ubrzane / gorične šetnje uz naše pomoćnike, po goricama.
IMG_20220421_145920.jpg
 

amajic

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
162
Jel to sam popravljas ili pomazes?
Jel popravljas i traktore?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja samo kamione i autobuse popravljam, samo to znam, aute ni sebi ne delam, nikad me to nije privlačilo. Evo meni lamela klizi na autu već od Božića, al ja ju nebum mjenjal sigurno. Traktore kad moram i kad znam od prilike di je kvar, ak moram pol dana tražit di je kvar to neću. Radim ovo kaj znam i to je to.
 

Scukaf

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2022
Poruka
122
Što sam radio danas? (dobro, bilo je to jučer, ali samo da vidite uhljebistan na njenom najboljem primjeru)

Izgubio sam živce, eto to sam radio. Išao sam u onaj APPRRPRPRRRR (za ZG) i naravno da nisam obavio ništa; imam jednu parcelu koju sam počistio i želio ju prijaviti u njenoj punoj površini (do sada je radi neočišćenosti terena bila samo na pola prijavljena). I sad, znam postupak: okini s 4 krajnja kuta parcele GEO fotke i odi tam, prijavi, oni ucrtaju i mirna Bosna. Ali ne! Iako sam zvao telefonom 4 ili 5 ponuđenih brojeva jedno 6 puta svaki (pogađate, nitko se nije javio), odlučio sam otići na Trešnjevku i prijaviti to odmah. Naravno da je bilo "čelom nazad" jer je "referentcia" rekla da se za nanovo ucrtavanje treba naručiti (!?), na što sam joj rekao da se na telefone nitko ne javlja iako sam pol jutra pokušao nekog dobiti. I još mi veli da GEO fotkanje treba biti napravljeno prema strogo definiranim pravilima. Pitam ju da koja i kakva pravila moraju biti, obzirom da sam već to morao raditi prema pravilima koja su mi već jednom rekli (slikanje u 4 kuta parcele), na što mi ona veli da mi je to netko krivo rekao (?!?) i da složila se ipak da treba napraviti kako sam napravio (iako nije po pravilima :hahah:🤬). Veli mi da se mogu naručiti na termin kada bi mi to mogli unijeti u sustav, na što sam ju pitao jel to može biti sada, kada sam već došao. Rekla mi je hladno da ne može jer nema nikog tko bi mi to mogao napraviti. (?!?!?)

Pa da pukneš od smijeha u kakvom mi "gordijskom" sustavu živimo. Jedan posao od doslovno 10-ak minuta se rastegnuo da moram doći na "ugovoreni sastanak u srijedu u 15h". Kad bi firma u kojoj radim radila na takav način, odavno bi stavila lokot u bravu.

Bitno da plaća ide... (pozdrav dragoj godpođi koja možda prati ovaj forum, mo'š mislit).


Sorry ekipa na ovak dugackom postu, ako ga niste procitali, nema veze. Jednostavno sam se morao pojadati jer, vjeruje, svi ste naletili na ovakav zid jednom 😤
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh