• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
A da te ni neki vrag v šumi "nategnul", onak neznajuč? Mislim čim imaš simptome kak da si v dugom stanju, trudnica? Ti si meni sumnjiv, zakaj ti drapaš tolike slike jednu za drugom 🤔🙃😂.
Da nije bilo "šarena krava, šareno tele, šarena krava, šareno tele, 🤓 šareno ti sunce hebem izvadi ga - ispast će mi oči"?
Sumnjiv si ti meni s tom tvojom šumom 🤔🙃😂
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Prvo se do 4 čuvalo dijete. Moje naravno, al je na kraju uletilo i par susjedovih.. Očito djeca namirišala da sam kuhao grah...

Onda se do maloprije sređivao mladi voćnjak. Da selo ne kaže da nije lijep za Uskrs 😂...

S repariranim sjedalom i novim radnim lampama je milina za raditi...


IMG_20220413_140154.jpg IMG-20220413-WA0046.jpg IMG-20220413-WA0052.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,615
A da te ni neki vrag v šumi "nategnul", onak neznajuč? Mislim čim imaš simptome kak da si v dugom stanju, trudnica? Ti si meni sumnjiv, zakaj ti drapaš tolike slike jednu za drugom 🤔🙃😂.
Da nije bilo "šarena krava, šareno tele, šarena krava, šareno tele, 🤓 šareno ti sunce hebem izvadi ga - ispast će mi oči"?
Sumnjiv si ti meni s tom tvojom šumom 🤔🙃😂
a misliš da ga nebi slikal kak ga "nateži"...🤭.
nije ni vrag bedast da mu dojde blizu... :hahah:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Danas sam si kupio "nove potrepštine - na našoj staroj krami". Več sam ih "testirao", zadovoljan sam s njima 👌.
IMG_20220414_101218.jpg
IMG_20220414_114003.jpg
Nastavci za male gedore su colovni, pa su me "dočekali", 🤓🙃 a ja baš zadovoljan, novi su i popunili su mi rupe od potrganih ili izgubljenih.
Opet sam kupio neki alat, e zaista jesam bedast, još budem s njim morao i nekaj delati 🙃🤓🥂🎶
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,310
Pa kakav si ti provokator Kupljenec ,ja se odavno pitam,tko će ti dati prvi po nosu, ali zadnje od čega sam očekivao je kardan.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,310
Ma pusti istinu,ima tko je zadužen za istinu.
Ograđujem se od terminologije iz ovog video isječka .
Ponavljam ti to što ti ponekad govoriš u određenim temama, to su tvoja viđenja,stavovi,razmišljanja,možda i digresije,ali budi svjestan nisu tvoja promišljanja meritum situacije.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,596
@Viduka OPG To ti je dogma - Mišljenje, mnijenje koje se bez kritičke provjere prihvaća kao sigurno, čvrsto iznesena tvrdnja bez dokaza; nepovrjediv stav, sud, zaključak (izvor Hrvatska enciklopedija) 😉
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,160
Jučer vozio pop polju i najednom "u leru" bez obzira na ručicu gasa. Malo očistio smeće iz čašice i danas generalka.


IMG_20220415_111345.jpg
IMG_20220415_111358.jpg
Sviđa mi se "švabska logika" kak je montirano i kak se skida
 

Prilozi

  • IMG_20220415_111407.jpg
    IMG_20220415_111407.jpg
    41.9 KB · Pregleda: 34
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh