• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Je stvarno je, evo upravo sam u šumi malo, u starom vinogradu, nema prepreke za raketu. Počela kiša i tuča, a ja ko pravi gospodin uživam u vožnji i zvuku rakete, netrebam brinut jel se bude nekaj smočilo, jel se bude ugasilo, dal se bude koja lampica upalila, ovo je prava snaga i moć😉🚀💪🍻🙂













 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,160
Danas bio u Ivanić gradu, išao vidjeti novootvorenu (prije 3 mjeseca) trgovinu poljostrojeva - Lagerhof! :ppozdrav:
Onda navratio kod znanca u Kloštar, tamo nabavio dva elektromotora 1,5 kW, 900°, 3F i jedan 3F od stupne bušilice.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Je stvarno je, evo upravo sam u šumi malo, u starom vinogradu, nema prepreke za raketu. Počela kiša i tuča, a ja ko pravi gospodin uživam u vožnji i zvuku rakete, netrebam brinut jel se bude nekaj smočilo, jel se bude ugasilo, dal se bude koja lampica upalila, ovo je prava snaga i moć😉🚀💪🍻🙂













Stvarno steta sto nemas vremene da ides u sumu da seces drva
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
401
Za danas je bilo najavljeno lose vrijeme i oluja pa se zato samo voziko s imt
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Je ovo je R model jako malo ih ima, limit serija je bila 😉brzinu razvija nevjerojatno kak brzo🙂
Imal si sreće kaj si stignul jučer posadit, ja još nisam🙂
 

Scukaf

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2022
Poruka
121
Je ovo je R model jako malo ih ima, limit serija je bila 😉brzinu razvija nevjerojatno kak brzo🙂
Imal si sreće kaj si stignul jučer posadit, ja još nisam🙂

Mojj je DeLuxe, ali to znači vjerojatno da je luksuznije opremljen iznutra., kožni sic i ručni brisač 🤭

Da, jučer je bilo ustajanje u 5:49 da bih stigao sve napraviti do kiše. Taman sam završio pol sata prije nego kaj je počelo lijevat.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
I moj je takav, ali sam ja još dodal slobo R kaj znači raketa🙂🤭
Ja sam sve radove odgodil za posle Uskrsa, prije ne stigenm, ni vrt ni krumpir🙂
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh