• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
272
Pazi na arbajt.
Za pare(novce) ga sve nauče.
Još će on plakat za onim starim kamionom
Mečka MP4, nije još prokuhala al malo je falelo, jer je neki inžinjer natočil vodu umjesto antifriza, i pustila čahura na trećem cilindru. A u mečki nesme bit voda jer je to tak napravljeno da je njemu radna temperatura 107 stupnjeva, to je samo tak na mečki. Svi normalni kamioni imaju manju radnu temperaturu.
Meni su za novu godinu mjenjali komplet retarder na MP4 (išlo na garanciju) i od onda je temperatura 96 stupnjeva. Prije bila 103

Najlepše je bit doma i ženu gladit po riti, ali če nejde nejde🤠🙂
Zato si zapopevam onu domaću, 🙂🙂mnogo ljeta sretni bili bili mnogo ljeta živjeli 🙂
Kak ja volim svoj posel, kak ja volim delat, baš jedva čekam penziju.
Volvo je to
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Za pare(novce) ga sve nauče.
Još će on plakat za onim starim kamionom
Meni su za novu godinu mjenjali komplet retarder na MP4 (išlo na garanciju) i od onda je temperatura 96 stupnjeva. Prije bila 103


Volvo je to
Mp4 je, i radna temperatura je 107 na tim kamionima, retarder ni ne dela ak je voda unutra.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,171
Lijepo si ti to odradio. Sad znam kam budem došel krasti, ionak tu bude za sve kriva nacionalna manjina :hahah: :devilish:
Imamo sreću pa ih pri nas v gradu nema, al zato dojdeju ovi kojima se neda povrtelja delati, a šteli bi domaće..
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,cujem da se u horvatistanu ukidaju brnjice,znaci nisam vise antimasker,moral bum novu zanimaciju najti. 👨‍🌾
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Stvarno? Nisam danas baš stigao pratiti vijesti tako da nisam znao za tu informaciju.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,945
Zdravo zivo moji forumasi,cujem da se u horvatistanu ukidaju brnjice,znaci nisam vise antimasker,moral bum novu zanimaciju najti. 👨‍🌾
Kolega,a kak je u AT?
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Brnjice opet obavezne svugdje,no primjecujem da nisam jedini sto ih ne nosi a niko se nit ne svadja sa mnom,jucer u banci me isto nepitase.Za ulazak u AT bih se morao testirat al ih ne jeebem pol posto i nikom nist.Ljudi su sad zaglupljeni Ukrajinom,a kaj bus ovce su ovce,mozda progledaju kad Vladimir zavrne pipu.Inace malo ponestaje metala,nije valjda da su nasi cokoladni poceli operireti. 🤫
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh