• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,289
Kak sam sad napravil popis u Mađarskoj bi najjeftinijie bilo, 388268 forinti, ili ti ga 8000i nekaj sitno kuna.
Taj isti špeceraj bi došel pri nama skoro14ipol hiljada, plus malo više.
Dučan sam uzel penny.
Najmanje sam slatkiša uzel jer to se jedino ispati u Belgiji kupovat. Pravi brendovi a cijena pristupačna.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
@Tommy pa ja sam do Modraca udaljen 10 km :D u prvi mah mi se cinilo jer ima zicara tamo sa kamenoloma ali nisam htio pisati nista
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,754
Ako ostane svaki cvijet, ova nježna kruška će se sva polomiti.
Inače kruška je dosta stara, i plodovi budu dosta veliki i ima ih puno, tako da se svake godine polomi nekoliko grana.
Ali ona se ne da, sad već pred desetak godina ju je vjetar polegnuo skroz, ali je bacila nove izdanke blizu dna debla i nastavila bujati, i raste ko luda.
Kruške i nisu nešto posebnog okusa, ali su velike i rodi svake godine 🍐 IMG_20220405_114944~2.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Jutro rano iza sedam sati 🎶🎶 krenuo sam prvo cirkulara za drva popravljati 🎶🎶😖😖😖.
Jučer sam kod punice uzeo cirkular kad na njemu su izgriženi svi kablovi 😖. Imali su mladu kuju električarku koja je uredila svaki kabel kojeg se dočepala.
Sad su novi kablovi i utikač, samo je zaštitna sklopka ista.
Iza toga dok sam čekao da prođe rosa, za frezanje vrta, završio remont našeg e-motorčeka, poslije duuuugotrajne zamjene kutija za akumulatore, te ugradnje nove brave s ključem itd. Odradio sam i probu od cca 11km. Bilo mi je čak malo zima voziti se. Ovo mi je bila okretno / kontrolna točka, iako znam da on provjereno s jednim punjenjem izdura cca 27km. Za danas je bilo dosta, za probnu vožnju.
IMG_20220406_123631.jpg
IMG_20220406_123549.jpg
IMG_20220406_123556.jpg
Sad prelazim u kuhare, da suprugu dočekam dok dođe s cjelodnevnog posla, s nečim finim. A onda pamet na pašu 🙃😂👌🥂.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh