• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,918
Od subote.
Objava je bila 07.04.2022. da se ukida najveći dio epidemioloških mjera, obveza korištenja medicinskih maski ostaje samo za neke kategorije osoba. Uglavnom, uopće nebitno o kojem se danu u tjednu radi, sad ionako sve znam. Samo mi ostanite svi zdravi i uživajte u životu.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,160
Jednom kad sam orao vrt sredio sam jednu voluharica. Bacio sam ju prema rodi, dobro ju je vidjela i potrčala prema njoj i cijelu progutala
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Iako imam svoje ispravne i funkcionalne 4 motorne kosilice (3 samohodne i jedna guralica) jučer sam ovu tzv. profi kosilicu namjerno kupio.
Odmah sam ju s nestrpljenjem jučer na večer i malo danas poslije podne (koliko si kad ukradem vremena) rastavio na proste faktore.
Kosilica spada u "novu" skupinu kosilica za koju neki forumaši na raznim forumima dijele savjete da se kosilicu poslije košnje ne treba očistiti, pa da se ulje ne treba nikada mijenjati - nego samo dolijevati i da se noževi za kosilice nikada ne moraju brusiti... Bolje da ne ponavljam sve tuđe bedastoče.
Za Vaše osobno dobro i dobro novčanika Vaše obitelji, nemojte to sebi raditi.
IMG_20220407_160316.jpg
Ovako izgleda kosilica ostavljena da zimuje poslije zadnje košnje, jer je vlasnik čitao savjete na Internetu da je nepotrebno čistiti kosilicu poslije košenja:
IMG_20220407_163555.jpg
Nije nagradno pitanje, ali me zanima zašto se proizvođač motora baca u troškove izradom navoja na karteru, te izradom i ugradnjom čepa za ulje na karteru istog motora, ako su upute da se ulje nikada ne mijenja, samo se dolijeva (u čiju korist idu takvi savjeti, korisniku kosilice ili proizvođaču motora?), ovo je taj novi B&S 800...:
IMG_20220407_180713.jpg
Došao je jučer k meni naš kolega, forumaš, Deda Marek i vidio je ovu "ljepotu" u živo...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Pa mora se neđe ispustit kad zariba da ima šta serviser raditi, odnosno, naplatiti sat ispuštanja ulja 😂 I to ulje se ne baca, nego ide nazad unutra btw.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh