• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,599
Ceker je stalno na raketi. Da se ne prevozi v njemu nekaj ilegalno pod izlikom revijalne vožnje? Nadam se da je sve prema zakonu RH? :unsure:
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Kad je van ekološke kategorije, taj motor iskoristi 99.9% goriva ovih 0.01% je čisti ozon, a ide ispod 30km/h pa je kao električni skuterčić, ne treba rega 😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Imam to je na dnu cekera, evo bil @MUHA sad primeni pa nek potvrdi😉
Raketa je opremljena za put na mjesec sa svom mogučom aparaturom (y)

Istina, malo me se uplašila pa je upalila ko metak, ali se odmah ugasila (čak je i kolegi @Kupljenec malo srce zastalo, od straha je komentiral da se to još nikad nije dogodilo 🤭 ) jer je u našem društvu bil mali zajebant koji je sabotiral paljenje:hahah::hahah:

Sve u svemu mogu potvrditi da na raketi ima poslova koje treba odraditi ali je u jako dobrom stanju za svoja leta.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,403
Hvalite tu Kupljenčevu raketlinu,kao curu za udaju, možda uskoro i osvane na čačkalu,njuškalu, ili idexu.
 
  • Haha
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Hvala prijatelju @MUHA - i i malom muhi na ugodnom posjetu i ljepom poklonu😉
Ja im još pokazujem kak raketa pali na pol zuba kad ono ugasi se, kak je rekel muha mene samo kaj ❤️nije streslo, a to se mali muha igral i potegnul gašenje da nisam ni videl🙂
A kaj se rakete tiče tih novci nema da ju prodam. Jer za profesionalnu upotrebu i poljoprivredu nema boljeg traktora.
Samo pravi profi poljoprivrednicj znaju koja to sila i moć, a moram u nju malo uložit da me još dugo godina vjerno služi, jer za bolje nemam i neteba mi. 🙂🍻
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Hvalite tu Kupljenčevu raketlinu,kao curu za udaju, možda uskoro i osvane na čačkalu,njuškalu, ili idexu.
Sve je u puničinim rukama....... 🤭

moram u nju malo uložit da me još dugo godina vjerno služi

Mogli smo kompenzirati da se nisi istrčal pred rudo, imal bi najljepšu i najbolju raketu u okolici ;)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,403
MUHA uzeo si mi riječ iz usta, a tko bude njeg i pitao, upravo zato sam si ja kupio IMT 560 ,jer je stari gazda od 539, I on odlučuje o to kad će i što s njim.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,663
Sad se kupljenčić fali kak je on to sve složil ali mi se čini da je on to sve raskupusal a zval ekipu Muhaća a to sve vrate na svoje mjesto a on se hvali kak je sve sam sastavil.
Mi se čini da on zna samo računat :giggle: 🤫
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh