• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Okreni kameru i na drugu stranu😉
Nebrem, ruke mi se treseju (od uzbuđenja) 😂🥂

😖 A sad dok sam se natorbal (mladoga luka) trebalo bude iti mojem dragom šogoru čestitati rođendan. 😖🙃🤔 Ima tko kakav dobri recept kak se ne prežderavati i ostati trijezan, ja to ne razmem 😥🤔, sjetil sam se, imam rješenje 🥂. Vužgi brigu na veselje!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Sad se kupljenčić fali kak je on to sve složil ali mi se čini da je on to sve raskupusal a zval ekipu Muhaća a to sve vrate na svoje mjesto a on se hvali kak je sve sam sastavil.
Mi se čini da on zna samo računat :giggle: 🤫
Nije bilo tak.
Kad su Muhači došli raketa je več bila u punom pogonu.
Mi smo svratili da dobijemo roadbook za trasu da bi snimili one ljepe fotke koje su u drugoj temi.
Malo smo se predugo zadržali ali sad znamo put i prvom prilikom ponavljamo uživanciju
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,461
Ima tko kakva iskustva s određenim proizvođačima tekućeg metala da može preporučiti nekog da je baš top? Do sad svi s kojima sam radio su bili onako ok al mi uvijek nekud propusti tekućina, pa da si to sredim trajno. Zadnje sam radio s polimer komerc iz Bjelovara i taj je bio za sad najbolji.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,664
Jedan liksona je u dvokomponentno ljepilo umiješao aluminijsku piljevinu da bi zakrpao aluminijski dekl
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,461
I bilo je dobro? Bojim se da mi ostane masnoće i da mi se zbog toga ne primi, jer s tri strane je dobro a sa donje nije, iako sam čistio sa čistačem za kočnice.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh