• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Malo se teže vidi, ali na prvu izgleda veoma interesantno, stvarno zanimljiv prijedlog.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,531
Jako zanimljivo i efektno, ali...

Moji prioriteti su:
1. funkcionalnost,
2. jednostavno održavanje,
3. estetika.

Postavlja se pitanje održavanja, odnosno kak bu to izgledalo za 40-50 godina.
Kad nisam dovoljno promislil oodržavanju, naročito dugoročno, obično me to lupilo u glavu. No svatko ima praf na svoje prioritete.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Svaki savjet i ideja je dobrodošla, a na nama samima je da li ga prihvatimo ili ne, slažem se sa svime. Baš zbog toga sam i napisao nekoliko postova prije da budem dobro proučio i razmislio kako i na koji način da bude funkcionalno i estetično. Kažem, imam doma stare cigle koju smo koristili za izgradnju same pečenjare, šteta mi je da to ne iskoristim, isto tako imam dasaka od oraha i smreke koje smo nedavno porušili, sve se to može ukomponirati jedno sa drugime.
Uglavnom po meni bi bilo dobro da se kombinira sa svime čime se raspolaže, ne mora biti nužno da je po cijeloj dužini neki elemenat, može se ubaciti u samo jedan dio, a opet da taj detalj izgleda lijepo i praktično.
@sttipa, @iwanho još jednom zahvaljujem na savjetima i idejama.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Trebal si odma pogledati Obreške kleti 10-ak km dalje prema Vž. Možeš pogledati slike na netu…
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,840
Jako zanimljivo i efektno, ali...

Moji prioriteti su:
1. funkcionalnost,
2. jednostavno održavanje,
3. estetika.

Postavlja se pitanje održavanja, odnosno kak bu to izgledalo za 40-50 godina.
Kad nisam dovoljno promislil oodržavanju, naročito dugoročno, obično me to lupilo u glavu. No svatko ima praf na svoje prioritete.
Bez brige za održavanje, bandere su zaštićene od propadanja na isti način kao i željeznički šliperi (u prijevodu skoro vječne, osim ako ih ne zahvati vatra).

Al po meni jako efektni način za zatvaranje prostora
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
Varili su ljudi koji se bave takvim stvarima i napravili da pušta lagano, bolje da nisu dirali. Zato bi za sad zamazao dok ne bude prilika da vidim kako dalje ili da nađem nekog tko bi to odradio kako treba, jer me do sad to koštalo novca i živaca a nemam ništa od toga.
20220503_113725.jpg 20220503_115328.jpg
Ovo je zavarila 309 elektroda. Sa boka kako se lijepo salije i odozgo poravnanja glodalicom.
Nemam drugih slika, imao sam neka kućišta ali otišlo. Uglavnom bi bio nepropustan.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas malo profi prave domaće poljoprivrede 😉nema kruha bez motike kak se veli, došel sposla odma frezu prikapčil i sfrezal vrt, e sad ga treba napravit, nema raketa ide ko sinfonija, violina, zvuk motora, ko se bavi profi poljoprivredom zna kaje to i koja to muka, ali kaj mogu kad volim poljoprivredu, obožavam ❤️👌😉🙂🍻

Selo je selo, nema do sela, posla za zmučit nikad ne fali, pa reko sfrezam pa idem odma malo zmalčirat. 👌😉🙂
Nema kod mene odmora, profi poljoprivredik nikad ne odmara. Dojdem sposla i odma u traktor, to je tak. Ko nije probal taj nezna. To se mora voljeti🍻

Evo koja slikica.







































 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,173
Pa onda si mogel odgoditi koji dan, nek bude suho.. Ili te to žena natirala? 😅
Stigneš kuruzu, vidim da i pri nam još z sijačicama lečeju sim-tam
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,479
Onda buš tek delal. Imaš ti kup projekti koji su na čekanju. Sad mi je palo na pamet. Kaj je s Francuzima?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh