• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Da. Malo je stal dok sam trebal razgrnutni pri kraju ali bar sat vremena u komadu.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,758
Susjed nešto ravnao malim bagerom pa reko kad je već u bašči nek mi izvadi panj, iskopa kanal za drenažu iapod benta od ribnjaka i iskopa kanal za prijepust...

Idem sad po cijevi, 2 šahte plastične i nadam se da je danas gotovo... Ako ništa drugo barem pospajano pa ćemo zatrpati sutra...

Izvukla pumpa noćas 35 000 litara vode da se može raditi. Moram završiti prije kiše neke da ne moramo u gumenim čizmama raditi



IMG_20220506_074947.jpg IMG_20220506_081553.jpg IMG_20220506_084138.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas malčiranje👌pa nemrem se odmorit nikak, strašno kaj posla imam, onda neko pita pa kak niš ne stigneš, onaj kaj se bavi profi poljoprivredom ko ja zna kaje to, nema ni svetki ni petki, ali mi kaj volimo delat nije nam teško. Nas to opušta i uživamo u tome, al opet niš bez profi trakrora🍻😉🙂👍💪🍻👌🚀🚀🚀





























 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh