• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
View attachment 50782
Samo kaj s dvoje male djece nema odmora, ni za dušu ni za tijelo

View attachment 50782
Samo kaj s dvoje male djece nema odmora, ni za dušu ni za tijelo🙈
Mogu pretpostaviti, trenutno ne znam kakve su to brige, jedno dijete je na putu pa se nadam da budem onda mogao reći nešto više o tome, ali trenutno koristim još slobodnog vremena što mi je preostalo, ali bez obzira na sve, djeca su blagoslov, za njih uvijek trebamo biti na raspolaganju, bez obzira na sve, bilo dobro ili loše. Samo neka je zdravlja, sve ostalo su slatke brige.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,157
Sve to stoji,i djeca su stvarno blagoslov i bez njih je prazna kuća.
Ali problem je što se u svim,ali baš svim reklamama djeca samo smiju i vesela su ,a svi koji ih imamo znamo da baš i nije tako
Ali nakon svega brzo odrastu odsele i onda počnu faliti,zato uživajte dok su sa vama jer brzo prođe
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
Kad smo kod djece...


Ovo što fali varganja susenih je moj mali pojeo dok sam ja skoknuo na wc...

Pa sam onda sat vremena potrošio da saznam jel sa ga vodim na hitnu ili da pripremim kantu za povraćanje...

Ali ako niste znali ništa neće nikome biti od sirovih varganja... Imam ja dokaz 😂😂..


Doslovno sam ugasio dehidrator i rekao malom da idem na wc pa ćemo slagati gljive u tegle..


Ja izlazim iz wc-a mali sav sretan trči prema meni.. Tata tata.. Varganji su fini ko čips..


Ja probao.. Nisu baš toliko fini, ali nisu ni loši 🤣🤣👍👍

IMG_20220617_150219.jpg
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
Bili malo u gljivama... Nismo našli skoro pa ništa osim nečijih ključeva 😂.
IMG-20220619-WA0001.jpg
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Sad bude uskoro na FCB, traže se izgubljeni ključevi automobila marke Audi, molim javiti na broj ako imate bilo kakve informacije.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,658
Jednom sam isto našao ključeve od automobila, zamolio na radio stanici da objave i da su ključevi na Policiji.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh