• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Najezda stršljenova kod mene na brdu... Jučer stavio klopke. Išao vidjeti jel funkcioniraju. I ima ulovljenih.. Ali je tolika Najezda da nema sreće od njih. Trebalo ih je prije mjesec dana staviti... Lijepo su me poganjali i ušli zamnom u auto.. Pa sam 15 minuta gledao kako se hlade na klimi dok nisu izašli....

I onda pravac u agronom po neopitroid alfa tako da večeras radim masakr...
IMG_20220620_130536.jpg IMG_20220620_130357.jpg
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,690
Ne tako klopku sloziti...na flasi izrezati otvore, sa strane...2-3 komada...vece od ovoga kako je čep..izrezati kvadrat, ali samo 3 stranice i uvinuti prema unutra...a u flašu se stavi slatki sok, sa malo octa, jer se onda ne love pčele unutra...mi ih ulovili jako puno na taj način...postaviti više komada...
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,685
Ja sam samo objesil flašu i unutra pola pive i mvicu octa za dvije vure unutra pomor a za tjedan dana po tri prsta u visinu
 
Posljednje uređivanje:

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Ja sam stavio Osječko pivo i šećera... Hm.. Možda ne vole Osječko... Treba Žuju sipati
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
Ja imam najezdu osa... tamanim im gnijezda zajedno s njima na večer ili rano u jutro... nije mi jasno kakva to mast izlazi kad zgazim gnijezdo? kako riješiti ose sa klopkama odnosno kakvim? Kod mene nema nitko pčela barem 10 km oko mene tako da nisam opasan...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Flaša pivo i šećer... Tako su meni rekli za kopke...




Evo kad te krene onda te krene... Procurio ventil u kupatilu 🤣... Sad sam izrezao pločicu i čekam kolegu vodoinstalatera
IMG_20220620_155443.jpg
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Bolje se divite mojem a je to rješenju da mi voda ne curi ispod pločica na donju etažu 🤣...

Vodoinstalater ko vodoinstalater... Nek mi je prijatelj al svi su isti.. Naravno da sam prvi na redu ali neki drugi dan 😂


IMG_20220620_161949.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Što ste mu zavidni kaj je tak jednostavno skinul ploćicu barem netreba drugu (y)
Upravo tak.

Radi ovakvih problema sa ventilima ja nisam nigdje na nedostupnom mjestu ugradil niti jednoga.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Tak na flašu sam i ja lovil samo kaj sam ja stavljal unutra nekaj slatko.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh