• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,991
Puna ratna sprema, štap od 2 metra.

3x koncentracija neopitroid alfa...

Pa da vidim koji će preživjeti 😂
IMG-20220620-WA0011.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Mislim da ti je to za strsljena kamilica.
Meni tu i tam u garažu uleti ljeti po koji primjerak a ja to rješavam sa sprejom za pranje kočnica.
Pada ko pokošen.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Meni je nekako najdraže ih spalit s nekim jeftinim ženskim lakom za kosu plus upaljač, čuda rade :hahah: , šteta mi spreja za kočnice.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Drvena balkonska ograda je dotrajala i došlo vrijeme za zamjenu. Konstrukcija se dobro drži, ali svejedno se prije bojanja skida stara boja. Na mjestima se završna skida jako lagano, a tamo gdje nejde laganim pritiskom žičanom četkom, bu ostala. Jučer započeo, danas nastavak.

Još nisam 100% odlučil kaj bu zamjena za drvo. Razmišljam o aluminijskim plastificiranim pravokutnim cijevima. Ako netko ima neku drugu ideju, dobro bi došla.

IMG_20220621_104905.jpg
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Moj bratić je imao sličnu situaciju, drvo su također maknuli, čelične profile je ostavio, na novo ofarbao, a između stavio aluminijsku ogradu. Moram reći da dobro izgleda. Ovo nije slikano kod njega već samo navodim primjer.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220622_091043_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_20220622_091043_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    30.1 KB · Pregleda: 49

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,656
Meni je drvena ograda najljepša, i to okomite daske, onak profilirane....al to sam ja ,stolar u duši
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh