• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Veli jedan moj susjed kad nekaj izgubi.
Što izgubiš ne traži, a što nađeš ne kaži 🤭
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,840
Vjerojatno ga je nek omelo, jer su ga strgali, a nije imal vremena ponoviti da ga iščupa.....i ovo se vidi da ima oriđiđi alat za trganje cilindara
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,944
Znaš koliko treba profesionalcu? Oko minuta i pol. Strga i izvadi tvoj dio, ubaci svoj cilindar s ključem i otvori.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,840
Ma kakva minuta i pol.....sve znam, namontiral sam se tih cilindara da bi mogel biti profi "bravar"
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Majku im njihovu i kod nas je toga dosta. Jel uvide priliku napadaju odmah,ako nista vrijedno ne nadju prave krš i lom po stanu i čupaju česme iz zida ...
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Bit će toga sve više nažalost. Kod nas u par obližnjih sela također bio pokušaj provale, dok su u par kuća uspjeli provaliti i ukrali vrijednu imovinu. Više ni po danu nisi siguran, otiđeš par metara od kuće, već su spremni, a da ne govorim dok te nema doma.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,477
To su obično domači. Kolegi su prošli vikend iz ureda maknuli lovu kad ga nije bilo doma. Uredno našel ključ,uzel lovu, zaključal i nema otisaka. To je mogel samo neko domači ko je znal di drži ključ i ko je znal da je prešel na motorijadu. Žalosno da ni prijateljima ni za verovati
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh