• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
A kaj mu to vrijedi, kad mu bu cijeli život Težak...
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,696
A kaj mu to vrijedi, kad mu bu cijeli život Težak...
Eto Deda sad znaš da nisi trebao forkati "osobne podatke", nego samo donji dio dokumenta.

Sretno mladom dečku u životu i sve najbolje.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,909
De vi meni bolje recite gdje da idem jesti kad ovo završi pa možete doći na pivo 😁
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi!
Evo nije danas nego jucer,do podneva se zabavljo oko pcelica stavljo okvire i jos jedan nastavak na kosnicu,po podne nakon fjake posjetio seosko gospodarstvo Perhoc u gornjem Medjimurju.Bio sa zenom i starijom kceri sa familijom,ja i zet popili litru i vodu usput fino cavrljali,te primjetismo da nestali avioni.
Nema ih ne lete,ne prskaju,neki djavo se dogadja,dali ste i vi to primjetili kolege ili je kod vas drukcije? 👨‍🌾
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh