• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Trebal si ponuditi 350kn
...ja bi dobil za 300 ;)
Ili bi otišel mašuč rukama, kak ono u Benkovcu na sajmu kad smo bili kad si kupoval one federe 🤭 :hahah:

Ni ja nisam baš za neko cjenjkanje, ali kad prodajem onda sam ko stjena.
Najbolje i najjeftinije sam nekaj kupil kad sam bil nezainteresiran za to kaj kupujem i kupujem samo da bi imal a pravilu mi to netreba ili mi možda nekad zatreba pa zato pitam uopče za cijenu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,250
Ak nemrem spustiti (uglavnom) ne kupujem...
U dućanu se moreš dogovoriti za popust, a privatno ne...kam to ide ovaj svijet...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Dučan je sretan kaj more kinesku ili bilo kakvu robu ništ koristi uvaliti nekome, a kramari su postali svjesni da je njihova roba kvalietnija, a time i vrednija od dučanske robe.
Nisu ni oni više bedaki.

U zadnje vrijeme ja muktaroša nanjušim na kilometar.
Cijena u startu ide u nebo da imam lufta za spustiti. Radije nek mi stoji ili bum poklonil nego da takvome prodam ispod cjene pa da se smije poslje z mene.
Sva sreča pa, ko što rekoh, ne švercam. Ili ti, kupim jeftino, malo se poigram pa prodam skuplje. Ako kupujem kupujem jer mi treba.
U prometnoj od svakog mog auta pod vlasnik piše posljednji....
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Ak nemrem spustiti (uglavnom) ne kupujem...
U dućanu se moreš dogovoriti za popust, a privatno ne...kam to ide ovaj svijet...
Ak ti je lakse, mozes si zamislit da je bila visa cijena. Ja kad prodajem, prodajem uvijek ispod cijene. :ppozdrav:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kapetan broda, a putuje kopnom?
E moj Kapetane. Ti si od onih, hvali more drž se kraja :unsure:

Mirno more i sretno doplovi nazad u svoju luku (y)
Došel ja nazat👍🍻
Sad bi mi pasal godišnji od 3 dana, ali evo odma u nove radne pobjede. 👍
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,696
Fileki, vampi, tripice....
Došao rođak iz Amerike i idemo nešto pojesti.
On meni: -Ti naruči što hoćeš, a ja ću fileke!
Naručio i ja fileke. Ali to nisu bili ovi fileki što ih mi sad jedemo sa žlicom. To su bili fileki sa špekom uvaljani u prezl (krušne mrvice) i jeli su se vilicom!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ideššš, koji lom.
Lom izgleda zdrav, jel si otkril razlog pucanja, nekaj otpalo iz mehanizma ili?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh