• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Probaj ovo.
Ovo je super, niš ne nagriza i niš ne apšica od toga, čak i mušice skida zi šofer šajbe.

A ovo je ipak top klasa.

 

matru

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
73
Sad sam pročitao englesku verziju uputa i tamo piše 1 naprema 40-50 a ne kako su naši preveli 1 naprema 40/50.
Nemreš vjerovati a talijanska verzija piše u jednom dijelu 1 naprema 70/100 a dalje 1 naprema 40-50.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,757
U ovim j Našicama u jednoj trgovini ima samo nešto što liči na nešto za poliranje...
Ja sam to kupio sad vi meni recite jel to čemu ili sam bacio novce View attachment 56869
Vjerojatno je taj sličan onom, prije navedenenom.
Evo, danas sam brusil neke nosače diskom iz TA i očisti solidno, ali ostane mat (zove se disk za predpoliranje), pa možeš vidjeti usporedbu prije i poslije brušenja:
20230126_135447.jpg
Jedino se šajba brzo troši:
20230126_135723.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,757
Ovo je abrazivna šajba, samo je obrušeno.
Nisam poliral (ne treba) i nisam koristil pastu.

Jedino ova brusilica ima regulaciju, pa se vrti oko 2000 o/min.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,961
Ja perem s čistim dimmerom, pogotovo ona jako masna i zmazana mjesta..
A dok znam da ide na lak onda koristim renoclean special. Razrjeđen vodom
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,378
Nakon dva pokušaja uspio sam dobiti lijepu površinu smole. Detalje listova nisam ja radio već kolega na cnc graverki. Ostali zahvati su moja mašta. Nekoliko dana se oko ovog povremeno zajebavam, a to sam potajno od supruge radio u potkrovlju garaže. Večeras kad sam je zvao da vidi nije mogla da veruje kako otkida. View attachment 56922 20230126_204358.jpg 20230126_204308.jpg
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
261
Probaj ovo.
Ovo je super, niš ne nagriza i niš ne apšica od toga, čak i mušice skida zi šofer šajbe.

A ovo je ipak top klasa.

Vidim skužio si pitanje
Imao sam prije 10 godina sve crvene
Ali svi su apšisali nakon 2godine od pranja
I prešli na bijele pa nam sad to nije problem

Sad ih premo u slo
Cjena je prihvatljiva i operu ih ok
Rezervari se svjetle ko novi
Neznam koje preparate koriste ali kamioni se svjetle
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,680
Nakon dva pokušaja uspio sam dobiti lijepu površinu smole. Detalje listova nisam ja radio već kolega na cnc graverki. Ostali zahvati su moja mašta. Nekoliko dana se oko ovog povremeno zajebavam, a to sam potajno od supruge radio u potkrovlju garaže. Večeras kad sam je zvao da vidi nije mogla da veruje kako otkida. View attachment 56922 View attachment 56925 View attachment 56924
S čime je lakirano?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,809
Sve dotle, dok si u tako lijepom društvu - jesu. To su nabolji uvjeti za iskoristiti svaki, ama baš svaki trenutak s djetetom. Ako me sad ne razumiješ, budeš, ako ne prije za cca 30 godina, dok ovog dede više zasigurno ne bude.
Uživaj u svakoj zajedničkoj sekundi, sanjkajte se makar i po blatu (y).
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh