• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,947
Prvo generalno pranje, mazanje i podmazivanje traktora. Pa onda ga odvezao kod majstora da zamijeni krajnike spone, sva ulja i filtere. Ne može prljav kod majstora 😁😂.


Nakon toga Vinona 2023, ocjenjivanje vina u organizaciji udruge Voćara i vinogradara Našice. Ja bio mali za nadzor. Enolozi ocjene, pored mene kolega izračuna prosjek ocjene, ja nadgledam i slažem po ocjenama 😁😂.

Sve mora biti transparentno. IMG-20230322-WA0007.jpeg IMG_20230324_181728.jpg IMG_20230324_160644.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Napiši koje su im oznake s donje strane (jesu li 49,49a, C i C1?)
31 je masa, C2 kontrola 2
Znam kaj znači napisano s donje strane .ne znam kaj znaci ovo s gornje za koje sam slikal i pital..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Još bolje ak znaš...ali mene zanimaju brojevi s donje strane. Pital sam za brojeve kontakata radi duplih žmigavaca.
Neki imaju relej u šalteru pa mogu z običnim automatom, ovaj bi možda mogel napajati sve paralelno.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Vrag mi nije dao mira, nastavio sam ja dalje i izvukao malu flaksericu, da pokosim dijelove nedostupne običnoj kosilici.
View attachment 58986
Ugasio sam flaksericu jer mi je ponestalo flaksa. Namotao sam novi flaks, ali flaksericu više nisam mogao upaliti. Koliko sam ustanovio nema struje na sviječici 😖😥. Ugasio i umrla je u pauzi.
Danas ju ne budem popravljao, nego neki drugi dan. Dvorište i vrt sam pokosio s samohodnom, rezervnom, hondicom s košem.
Flakserica nije dala iskru niti poslije 2 sata hlađenja, amenovala se, a motor je novi, novi od prošle godine, samo je PVC maska stara 😥😖.
View attachment 58987
No i onda nebum klel, i onda nebum pil, vražju mater nebum pil 🥂

PS
Imali smo supruga i ja plan danas skoknuti do Gudovca i Bjelovara, raspitali se o sajmu i jutros nam se planovi - pokvariše...
A da prekidac za gasenje vratiš u položaj START tj suprotno od gašenja i da postsvis luku na svjecicu...;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Možda i to napravim narednih dana.
Jedino mi pojasni kak je vrag radio u položaju "0" i s skibutim kablom sa sviječice?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh