• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Svaka čast (y)

A s druge strane, vuru po šarafu. Kad bi nekom naplatil 2 sata bilo bi mu puno, a gde još da naplatiš znanje kaj si to odradil, spasil i riješil mu problem ;)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,604
Vura po šarafu uz naslikavanje i pisanje na forumu. Pa tko to more platiti? :unsure:
Do 3 vure na forumu bi mogli biti samo penzići, nezaposleni koji ne išću posel i oni koji su na godišnjem. Kakvi su to poslodavci gda su im radnici na forumu pod radnim vremenom? O radnicima da i ne govorim...
Ako se tak nastavi nebu poštara z penzijom....o_O
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,681
Kad se sjetim vatrogasnih vježbi za nas iz osnovne!
Danas bi roditelji pozvali policiju i ostale službe kad bi vidjeli takvu vježbu što smo radili!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Normalno da nemam kad sam veći dio života proživel v socijalizmu. :ppozdrav: Radne akcije, prvosvibanjske betonaže, kolinja za 29.11., selske vatrogasne zabave, štafete, grah, krumpir.....
kapitalizam je društveno političko uređenje u kojem sam sebe tjeraš na rad
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,537
A da tu šipku prevučeš inoksom pa daš pocinčati, a onda ju, i na kraju, plastificiraš? Ne bi trebalo plastičnog kolca ;) :ROFLMAO:
Di sam bio kad je grmilo? :unsure:
Sad su kolci doma. Jel trebaju kome?
 
  • Haha
Reactions: ZJ

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
Seger ring 🤭;)
Među ostalim...

A ništa. Naručujem iz trgo agencije i učim se mijenjati križ kardana 😂...


Pomalčirao sam panj i i pukao križ između velikog i malog reduktora na kardanu..

IMG_20230830_130347.jpg




Ali dobro.. Za popodne ima drugačijih poslova. Reduktor ide dolje kada mi dođe novi križ.

Ovo popodne se pasirao paradajz. Tek prvo kuhanje. 10 litara... Nadam se da će biti još 2-3 puta toliko do kraja sezone..
IMG_20230830_202852.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,119
Steta da nemas neku zastitu tipa stift ili lamela na kardanu...
Ja imam lamelu pa proklize.
Ovak mozes i radilicu saviti ili kosaru kuplunga
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
Pa kaže proizvođač da nema potrebe. Ja sam htjeo I zadnji puta uzeti sa vijkom kardan.... Nakon ovoga nisam pametan....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh