• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Ahh, 3500 eura i živiš u kontenjeru dok si u turnusu je ok. Malo jedino šuma kad bude teren, ali... Pregrmit će se.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Ma je, kad tu moram 3 mjeseca radit za te novce i ne mogu vise ustedit jer je inflacija, onda je ovo dobro. Pogotovo jer je poslovoda ok poznat covjek. Pokupio je trojicu sa bivseg posla, koji su sami potrazili bolje jer je jako tesko danas sa 700 eura za 172 sata na mjesec i svi govore kako ce si ustedit za svoju kucicu. Nitko nije kupio u ovih godinu dana novi auto. Niti idu precesto u birtiju kad su doma. Osim sto to govori o njima kao osobama, jos vise govori o nasim primanjima. 700 eura je dosta za jest. Sve ostalo ne.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,766
Dani slavonske šume... Prekrasno, ali kad si u organizaciji onda jedva čekaš da prođe 🤣.


Predstavljali smo kolega i ja voćare i vinogradare u rezanju "amerikankom". Prvi puta u životu ju uzeo u ruke.

Da sredini smo malo izgubili ritam pa je trebalo jedno vrijeme da ponovno uhvatimo.

49 sekundi, 16. Mjesto od 30 😂😂😂

Nagodinu će biti bolje.



IMG-20230902-WA0015.jpg

IMG_20230902_114620.jpg
IMG_20230902_113025.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,723
Da ne biste pomislili da je ova šuma negdje u Istri, ne nije, ali bi volio da je . :cool:
Naime jučer sam bio na proputovanju kroz Gorski kotar i na jednom dijelu stovarišta (nedaleko Delnica), malo stao i snimio nekoliko sličica šume i malih šumskih traktora.
Ovako izgleda šuma snimljena sa ruba ceste.

Dio puta gdje su izlazili iz šume.

To su ta dva.

Baš lijepi komadi jele.

Slijedeća stanica je bila kod Lokvarskog jezera , koje se je počelo puniti.

 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,681
Dani slavonske šume...
Predstavljali smo kolega i ja voćare i vinogradare u rezanju "amerikankom". Prvi puta u životu ju uzeo u ruke.
..............
A sad malo da se pohvalim!
Tamo negdje prije 2.s.r. moja familija od oca bavila se oštrenjem običnih pila i amerikanki isto tako izradom novih zuba.
IMG_20211123_151630.jpg
IMG_20211123_151648.jpg
IMG_20211105_154355.jpg
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,723
Ovaj video uradak i nije nešto, ali je autohtoni (što se tiče govora). Ovako i ja govorim kad komuniciram sa lokalcima. Video je snimljen u Cerovlju i glumci su mi poznati, barem ova dva starija , a ovaj koji snima nekako mi se spozniva po glasu ali ga nisam skužio ko je.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh