• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
dobar... sto klinove ne pokupe, pokupe valjci, 2-3 prohoda i odlicno je kao 5 prohoda bez valjaka, frcaju grude iza njih metar u zrak kad ga razlaufam u 4. brzoj... :)

bilo bi jos bolje da ima jos jedan red manjih ili vecih valjaka iza ovih, ali nebi to ursus mogao podici, i ovako mi je koda imam hidraulicni volan, kad dignem branu i pocnem motati, traktor ode pola metra ravno i tek onda grabi u stranu... :)
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Danas sam pomagao tovarit sjeno za Slavoniju poslano je 5-6 tisuća visokotlačni bala a sutra isto vjerojatno toliko ide.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Jučer mi je žena rodila kćerkicu Doru, pa sam, kak to mora biti, s dečkima zaljeval. Ali me mučilo kaj mi nema šogora, dela na terenu na moru. Popizdil sam, to tak prejti nebre, nazval sam ga, sel s drugim šogorom i prijateljom v mečku i gas. Našli smo se z njim u Rijeci i tamburaj. Malo smo se slikali na nekoj jahti pa nas je čuvar zajebaval, al smo ga se na brzinu riješili tak kaj smo ga skupali :icon_rofl:i opet dalje. Došli smo doma oko pol sedam malo spavanca i sad sam ko novi. Malo sam se štuknul z friškim žujama i idemo dalje. Dijete treba dobro zalijati, Bog joj dal zdravlje i sreću!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Ajd,nek Vam je sa srećom,a najviše mami koja je to sve otrpila...:drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Čestitam jurek,čestitam - dobro ste odradili posao i prije i poslje rođenja - neka ti je dijete zdravo i sretno - najljepše želje tvojoj sretnoj obitelji i tebi.:(clap):
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Hvala svima. Sam da bu sve v redu, a ostalo dolazi samo po sebi. Imamo već našega Iveka (majstor mehaničar, ili moj inžinjer, kak ga ja od milja zovem) ovoga musavoga na slici profila. Taj bogec se natrpel koje-kakvih doktora, sestara, fizioterapeuti i ostalog medicinskog osoblja a još nema ni tri godine. Sad je, hvala dragome Bogu,super kak su rekli da bude.:icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Slatki dječačić - očito mu je sudbina ili netko iznad nje odredio teži put u životu.Ali nebrini - sve se u životu uvijek posloži i koliko god na jednoj strani imamo teškoća i čini nam se da gubimo,negdje drugdje ili nešto drugo nas zauzvrat nagradi i obasipa darom radosti života.I nas i našu okolinu koja nad nama bdije. Sve se u životu događa sa razlogom - oblaci se moraju nadviti nad suncem da bismo mogli spoznati njegovu toplinu kada se raziđu.Sretno njemu i svima vama.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
hehe....krizanteme sam rasadila,ispincirala,napikirala...sada idem tovariti krumpire,a onda nabrati krastavce,paradajz......papriku.....joj što je ružno vrijeme.....ništa mi se više ne radi,a moram - sutra je sajmeni dan.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se samo plačalo račune,kupio još ostatak herbicida za kukuruz,još jednu vrećicu sjemenskog kukuruza,poslje podne se još malo krumpir prošao sa motikom,do odlaska u štalu ,bilo se u ležećem položaju,:icon_pidu::icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
prijepodne sam neku kunu skupila na placu,a popodne ovo -

20140605_191952_zps0c7a62e7.jpg
[/URL][/IMG]


Još je sve otvoreno,a cijela kuća smrdi - bilo dima crnoga -skoro sam zapalila kuću - a šta ćeš,učim pomalo kak se to radi...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Kaj je to trebalo biti?
Juhica pa je ispala kremirana ili neka nova sorta krumpira koja se na taj način sprema?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Mislim da bi kosti mogle biti fino hrskave ....
Idem ja film gledat, hihihihi
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jao,ovaj picek kao da je prošao kroz krematorij,johabice dali je bilo kojih još drugih šteta osim dima po kući:eek::eek:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
prijepodne sam neku kunu skupila na placu,a popodne ovo -



Još je sve otvoreno,a cijela kuća smrdi - bilo dima crnoga -skoro sam zapalila kuću - a šta ćeš,učim pomalo kak se to radi...

Jel to Johabi mjenjao ulje na malom medi...?
A baš se meseko lijepo odvojilo od kosti:icon_fU:
Kod nas svako malo nešt izgori....svi bi kao kuhali, al onda se desi da u pravom trenutku nema nikog oko lonca....puno baba, kilavo dete...:icon_e_biggrin:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa kaj, ovo bi bila normalna boja za recimo u Africi.Nis ja kriva što ne živim tamo a kuham ko afrikanka.
Ja neznam kad se bude ovo razluftalo - evo je sve otvoteno,ali badava.....


A moj @ajkula,ne treba mi veće štete - i ovo je previše - smrdi mi kuća,osjeti se dok si još na stepenicama.
Neznam jel sam rekla,nije mi ovo jučer prvi put - i prekjučer sam slično kuhala.Onda se prozračilo nakon par sati.Sada bude vjerojatno nakon par tjedana.
Danas ne kuham ništ.Već sam tak gladna kaj mi se pričinjavaju pileče trtice ali nema šanse da ikaj u rajnglu denem i uključim plin.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Sam se ti igraj s nekuhanjem, i zanemarivanjem svog dragog, bu se on snašel na terenu za gablec i još ponekaj, , same snaše kupuju.. inače onaj tajni paradjz je odličan za jesti, ovi u Plodinama,Kauflandu....nek se skriju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh