• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Dečki evo da vam pokažem kaj ja još delam, ja sam inače snimatelj, svadbe snimam. Ove dane sam ovim mladncima moral napravit nekaj kaj me molili, pa da vidite malo svadbenog videa.
Inače dečko je iz Londona a cura iz Zagreba, svadba je bila prije 2 godine.
Zakupili su cijeli kat hotela Esplanade.
Malo drugačiji običaji nek naši.

A nisu se hteli u raketi snimati i voziti malo?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Inace u prvom mj. prihranjujes?
Kod nas vidim nitko, dok se u Srbiji naveliko prihranjuju psenice
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Mi smo tu u dalmatinskom j zaleđu, tako da bude vrlo brzo otoplilo, već od sutra zovu kišu i višlje temperature, tako da ne i trebalo biti problema, a i obično prihranjivanje vršimo od pred kraj prvog mjeseca, do sredine drugog.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
Dečki evo da vam pokažem kaj ja još delam, ja sam inače snimatelj, svadbe snimam. Ove dane sam ovim mladncima moral napravit nekaj kaj me molili, pa da vidite malo svadbenog videa.
Inače dečko je iz Londona a cura iz Zagreba, svadba je bila prije 2 godine.
Zakupili su cijeli kat hotela Esplanade.
Malo drugačiji običaji nek naši.

Ova pjesma u pozadini me asocira na crtani Shrek ;)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Možda se ne diže ( kruh ) jer brašno nema u sebi kojekakvih aditiva i ko zna čega sve ne.
Nije do toga. Znal sam u istom mlinu dobiti u zamjenu krušno brašno kojemu je trebalo puno manje kvasa za jednako dizanje.
Kruh delam u pekaču pa nije moguće prethodno zamiješavanje kvasa, ali s dobrim omjerom različitih vrsta brašna ispadne za prste polizati (ko domaća pogača). Ako je više kvasa, prije se mrvi.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Napeljavali kucicu..prvo radili prosjeku u zivici da ide u dvoriste, uska ulica, 14m dugacka kombinacija.. dosao na mekano..poceo propadati..bilo svega..
Kucica pune gume a skoro su velicinom ko na oltovoj gami..cjela potonula posto ima 3.5 tone..prakticki ju vuko na sasiji.. prvi pogon i spera..i jedva.
 

Prilozi

  • 20210123_134446.jpg
    20210123_134446.jpg
    69 KB · Pregleda: 52

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Susjedi prek puta..imaju dost nezgodno dvoriste i nije mogao s vucnom.smotat tolko da manevar napravi, istrpali meni na ulaz..onda smo imali akciju s prosjekom i tak tim danas
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Ma jesam ja fan,, vunenog na motki,,
to praktikujemo,, u prirodi,, i kraj rijeke,,,
Znači kad ševa propjeva ide motka vunenom kroz guzicu,,,,
Priznaj, to vuneni i batina kroz guzicu si pobral i čul od mene?

Ja jos samo nadodam da dobije masnu batinu kroz guzicu ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh