• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
A di je taj odmor? Ja u pravcu Zagreba, starom karlovačkom, gužva u jastrebarskom nekoliko km.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,936
Prekopa, železna gora, sveti urban itd su naše riznice vina. Prekrasni bregi, a najljepši Mađerkin breg, savjetujem za posjetiti.
Ja trebao sad krenuti u Čakovec na susret automobila, al eto kiša poremetila planove. Ići ću kasnije, nadam se da neće biti odgođen
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Jeste skužili kad smo dobili novog tokara na forumu da ga opće više nema puno tu?
Čini se da u 3 smjene tokari kolko posla ima🤭
Tak i treba, treba delat 🍻🍺😉
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
A di je taj odmor? Ja u pravcu Zagreba, starom karlovačkom, gužva u jastrebarskom nekoliko km.
Ja krenuo autoputom kući,izdržao do Maslenice,bila neka saobraćajka,,koja gužva bila,starom išlo bez problema. Tek kod Gospića ušao na autoput.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh