• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,177
MUHA MUHA pa što se nisi javio, kad si išao iz Obrovca bio si 17 km do mene, e ovo ti pamtim.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
890
Trenutno radim neke "uradi sam" projekte, postavljam ljepilo i mrezicu spolja na nekim pomocnim objektima i to ide sjajno. E sad zanima me posto u garazi, nakon zidanja prije nekih 20-tak godina nije radjeno malterisanje vec su samo blokovi, a spolja je uradjena lijepa ruka, omalterisano i okreceno. Interesuje me posto bih istostavljao ljepilo i mrezicu, postoji li mopgucnost da unutra stavim stiropor pa onda ljepilo i mrezicu? Jer ako bude islo samo ljepilo bez stiropora mislim da ce na ove blokove da prodje dosta ljepila...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,663
Može, uzmi onaj tvrdi stiropor za fasade i sa njime radi.
Ja sam sebi sa njime odradio sve oko prozora kad sam mjenjao stolariju. Čak ga nisam ljepio sa ljepilom za pločice nego sa nisko ekspandirajućom pjenom. Mada ako imaš veću površinu jeftinije je sa ljepilom to poljepiti.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
890
Može, uzmi onaj tvrdi stiropor za fasade i sa njime radi.
Ja sam sebi sa njime odradio sve oko prozora kad sam mjenjao stolariju. Čak ga nisam ljepio sa ljepilom za pločice nego sa nisko ekspandirajućom pjenom. Mada ako imaš veću površinu jeftinije je sa ljepilom to poljepiti.
Unutrasnje zidove si radio?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
MUHA MUHA pa što se nisi javio, kad si išao iz Obrovca bio si 17 km do mene, e ovo ti pamtim.
Oprosti ako možeš, stvarno sam bil na knap s vremenom.
Ako bude sve po planu idem kroz tjedan dana opet u tvoj kraj pa pošalji broj moba na pp da se javim pa da probamo uskladiti barem pol sata, sat za čašicu razgovora ;)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
2,997
Znam, al onda ovak vozim😉


Jesam, samo specijalni teret vozim.
pozdrav kolegi Kupljencu i Ivanu Kc, a i ostalih vlasnicima raketa. Evo i mojeg ferca kojeg pripravljam za šumu, ako mi bude sutra vrijeme dozvolilo (prigodna pjesma bi bila-samo za vaše oči)
 

Prilozi

  • 20210804_163326.jpg
    20210804_163326.jpg
    86.9 KB · Pregleda: 27
  • 20210804_163314.jpg
    20210804_163314.jpg
    178.2 KB · Pregleda: 27
  • 20210804_163346.jpg
    20210804_163346.jpg
    86.9 KB · Pregleda: 27

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
2,997
Oprostite, izgleda da sam 2 puta poslal istu poruku jer mi nisu stale sve slike zbog veličine. Ovdje su i motorke spremne za posel.
 

Prilozi

  • 20210804_163247 (2).jpg
    20210804_163247 (2).jpg
    82.8 KB · Pregleda: 21

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
2,997
Odlična raketa, nego kaj to blarobrane imaš od ursusa? I kaj buš sa tri pile, više vrste drva rušiš, sa kolila buš vozil?
prvi blatobrani su pretpostavljam od Ursusa, kupil sam ih od gazde koji nije znal od čega su, zadnje sam napravil sam.
Rušim si drva za ogrijev, navek idem sa tri pile tak da ne moram brusiti lance u šumi. Obično se jedna od njih uvijek pokvari :mad:, ovak sam siguran da se budem napilil i da bum došel doma umoran kao konj:)
Najprije porušim. napilim na kratko, skalam ako kaj treba, a onda idem po to tak da doma mogu samo pospravljati u drvarnicu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pazi samo da te kiša nebu sutra, vele da bi mogal biti i to dost kiše.
Puno si drv delaš? Baš ti traktor dobro zgleda, koje je leto?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh