• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Neznam koji je motor i kako ste mijenjali impeler, ali mercury je dosta osjetljiv i radi istu stvar ako se kućište impelera dobro ne zabrtvi (promjena dihtunga i malo diht mase sve rjesava)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,572
Samo sam komentirao kako bi ja.
A to kako ti pišeš me zanima kao lanjski snijeg? 🤩
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,259
Pa onda i mene tako zanima kako bi ti...

Pogledal bude majstor...on sumnja ipak na termostat...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Pa onda i mene tako zanima kako bi ti...
On je najvjerojatnije mislil na način pisanja ..... možda seljak treba krasopisom pistai na forumu....
Tvojeg problema iz teme se on nije dotaknul ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,713
On je najvjerojatnije mislil na način pisanja ..... možda seljak treba krasopisom pistai na forumu....
Ne treba pisati krasopisom, ali treba gramatički ispravno.
Tu se slažem s @brgud-om.

Ovakvo pisanje, bez točki na kraju i velikih slova na početcima rečenice nije čitljivo, nepregledno je, i, na kraju krajeva, nepoštivanje onih koji bi to trebali čitati.
Osobno, tak napisane poruke najčešće preskačem...a vjerujem da nisam jedini.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ovakvo pisanje, bez točki na kraju i velikih slova na početcima rečenice nije čitljivo, nepregledno je, i, na kraju krajeva, nepoštivanje onih koji bi to trebali čitati.
Osobno, tak napisane poruke najčešće preskačem...a vjerujem da nisam jedini.
Za to postoji ignore lista, kaj se mene dotikavlje slobodno me staviš na nju ;)
Imam debele prste i četri oka ali ne pomaže kolko god se ja trudil 😇
Pišem kak znam i umijem, a sad nisam namjerno koristil točku nego smilje i bosilje 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Kaj vam nije dosadbo žvakati istu žvaku...kad izgubi okus meni se bljuje pd nje.

Za pol sata bude svaki svoje obrisal
Pumpa diza?
Ako ti veliš tak onda je to točka na kraju rečenice.
Moreš iti dalje zabušavat
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,774
Danas sam, na poziv, išao defektirati jednom čovjeku, u susjednom naselju, "zašto ne može ovih dana upaliti IMT 539". Moram spomenuti, da mu po potrebi slažem struju, godinama, te da mu više od 5 god nisam uzeo za svoj posao niti 1 lipu, nikad ništa. U jesen prošle godine sam mu kontrolirao i točku smrzavanja antifriza, te mu i dao uputu: skinite akumulator i stavite si ga na toplo mjesto, več je u godinama. Ovih su dana kod nas noćne temperature minus 8. Traktor je u otvorenoj šupi, nasred dvorišta. Došao sam na traktor s mjernim instrumentima. Akumulator dok je probao verglati je imao napon 2,7V. Bio je non stop na traktoru i umro je. Sugeriram mu, danas, skinite ga, unesite na toplo, probajte ga napuniti. Zalupio je haubom i promrmljao - hvala lijepa.
Samo da napišem i to, da je ovo moj definitivno "zadnji posjet njegovom traktoru" , a ostale razloge i druge detalje be budem opisivao. Budem si zapjevao: "nije u šoldima sve". Nikada mu nisam uzeo 1 lipu, za održavanje, on je meni svake godine uredno naplatio svaku balu slame i sijena, za kuniće, platio sam uvijek bez riječi. Sad je dosta.

Iza toga sam se "u susjedstvu" pentrao po krovovima, nekadašnje štale i štaglja. Jaki je vjetar, prošlih dana, skinuo nekoliko crijepova, pa da ne zamače i propada. U štaglju je ispod rupe, gdje je nedostajao crijep postavljena plava PVC bačva, 120 lit, led... Supruga mi je dodavala crijepove, ja sam sve to ovaj put njima sanirao, a u isto je vrijeme došao s maminim si autom, onaj tko se tu smatra "gazdom", rođen 1985., ima valjda maksimalno 4-5 godina radnog staža... Deda mu se otkad je otišao na drugi svijet okreče u grobu, ali ne kao na ražnju, nego kao žestoka vjetro turbina na uraganu, uragani nose sa sobom zlo, ovo je zlo i naopako...

"Pomozi sirotu, na svoju sramotu" tako nekako.

Ništa, idemo dalje, bude nam ostatak dana ipak u dobrom društvu, dolaze nam seka i šogor na kartanje, a i sutra bude novi dan...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh