• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
a ja trebo danas u hajku na vuka ići al mi se auto uskurvalo pa neode nikud.sutra zatvaranje lovne sezone pa odosmo to janje pojesti pa kući čistiti puške za iduću sezonu.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja danas naljevao ploču ( deku) na septičkoj
mješali ručno oko 2,5 m3
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Evo danas je pala pujca! Sad samo da prijatelj dogotovi čvarke i dernek može počet!
 

lujo16

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
46
Ja sam planirao orezivati jabuke, ali vrijeme neda. Bilo bi posla i u sumi, drva cekaju spremna, ali je put mokar. Sad mi jedino preostaje setnja od klijeti do klijeti pa kuci. Barem nesto. Da mi godisnji ne prodje uludo.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ja planiram uci elemente stojeva:roll::roll::roll:
sutra velki ispit:eek::shock::oops::supris::toimonster::roll:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Radili danas?

Danas smo dovezli jedno malo tele, tako da smo povečali stado za čak 33,33%. Ali to nebi ništa bilo čudno, nego je moja žena vizila auto prikolicu a to je za krepat! Ha...Haaa! A sad odo :drinkers: i :drinkers: jer niš drugo nemrem!
 

lujo16

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
46
Danas kolegi dopeljal dvije prikolice drva , susjedu pomogel orezati 6-7 vocki i sprazniti (skoro) jednu flasu nedefinirane tekucine omamljujuceg dejstvovanja.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Jučer bratu promjenio lamele i druk ležaj na Ursusu 335, sve bilo dobro, isprobali, i on ide navečer još kroz onaj poklopac sa desne srane dotegnuti kontra matice i upadne mu ključ unutra... a što je najgore nemožemo kroz rupu do njega...

tak da je danas popodne opet popola... šmrc
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
da li može ići ulje hidraol u mjenjač imt 542

moj đuka, odakle si ti ispao...:scratch:roll:
ajd se fino predstavi, malo prelistaj forum pa onda ako ne nađeš šta trebaš, pitaj u odgovarajućoj temi...
 
V

vedo

Guest
Danas ručno sa ocem sam razbacao prikolicu đubreta,a sutra oremo,samo nas ova kiša nešto zaj*** ,sad hoće,sad neće :evil:
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Šta sam radio? Kišni dan.U Slatini kirbaj (ili kirvaj). Slavi se Josipovo.Malo sam šarafao oko crvenka. Jedan šaraf na ovoj sponi se izglodao, pa bilo lufta.Kupio sam novi ( 15 kn sa maticom) pa promjenio.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Jučer bratu promjenio lamele i druk ležaj na Ursusu 335, sve bilo dobro, isprobali, i on ide navečer još kroz onaj poklopac sa desne srane dotegnuti kontra matice i upadne mu ključ unutra... a što je najgore nemožemo kroz rupu do njega...

tak da je danas popodne opet popola... šmrc
Jel drveni ili aluminijski ključ :scratch
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Jel drveni ili aluminijski ključ :scratch

da bar je drveni, nebi ga ni vadio..hehe

...viljuškasto-okasti ključ 17

ali danas je bilo više sreće, ipak ga je uspio dohvatiti tak da je ostao ipak u jendom komadu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh