• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo jednog svako jutro ga piči i jednom ga uhvatio..hahaha...i traktor i prikolica su zver..:D
108xn.jpg

By claasceltis at 2012-04-13
109uc.jpg

By claasceltis at 2012-04-13
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
ee znam ja to žao mi je ko psu kaj smo ga prodali...taj traktor je bio stvarno odličan..samo sad smo takvog tražili i nema šanse da nađeš dobrog ispod 8 tisuća eura...u austriji imaju takve cijene da te strah...a sta nekad kad smo kupili claas-a uopće nismo razmišljali da bu nam i taj trebal jako nego smo htjeli da si nešto bar povrnemo para...a sad smo sikak trebali kupit traktor još jedan za manje poslove...e jbg...ma i zetor je odličan..:D
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
taj traktor i prikolicu svaki dan i ja viđam sa puno krumpira...mislim da vozi u BIOS krumpir
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Drugi put gledaj kak prelaziš rotor, opasno je slikati okolo8)
Nego, jel ti poznata Vrtarićeva ergela traktora iz Frkanovca?:finga:
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
haha...ma ja brze da izvadim mobitel i slikaj grdosiju..:D...da poznata mi je..njegov steyr ima mislim 135 ks ili vise ako se ne varam a i malo noviji od tog..;)...i mislim da je jedan dan on bio kod naseg ducana sa tim steyr-om nesto mu je na prikolici bilo cijeli kotač se mu je ftrgel...inače čuo sam za njega...:D
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ide mu dobro kolko čujem, to mi je daljni rođak.
Ima 958, 6125, i sad je uzel novog landinca cca 100ks i naravno fergić od pokojne punice:D
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
evo jednog svako jutro ga piči i jednom ga uhvatio..hahaha...i traktor i prikolica su zver..:D
108xn.jpg

By claasceltis at 2012-04-13
109uc.jpg

By claasceltis at 2012-04-13

Super traktor, jednostavan za popravak , (znam po jednom većem serije 8000) dobar raspored težine barem ovak na oko, kvaliteta u vrhu , nema se šta sramiti malih jd-a, samo jako skupi dijelovi.

Imam par pitanja-da li je steyr na traktorima koristio neke druge motore osim svojih?
-da li su neke serije imale zf mjenjače ili osovine?
-da li ove nove serije mislim npr 6135 profi imaju svoju mehaniku ?, ili je to neki derivat nh-case-a ? znam da ovi mali od oko 70 ks su cijeli komplet mali nh , mislim da je serija kompakt , pa zato pitam.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Super traktor, jednostavan za popravak , (znam po jednom većem serije 8000) dobar raspored težine barem ovak na oko, kvaliteta u vrhu , nema se šta sramiti malih jd-a, samo jako skupi dijelovi.

Imam par pitanja-da li je steyr na traktorima koristio neke druge motore osim svojih?
-da li su neke serije imale zf mjenjače ili osovine?
-da li ove nove serije mislim npr 6135 profi imaju svoju mehaniku ?, ili je to neki derivat nh-case-a ? znam da ovi mali od oko 70 ks su cijeli komplet mali nh , mislim da je serija kompakt , pa zato pitam.

To za dijelove je istina, veoma su skupi ali i rijetko trebaju, tako da to onda izadje na isto ;)
A starije serije su imale ZF-ov mjenjac, za za novije neznam tacno
Kod nas 870 ima ZF-ov mjenjac i to je ziva perfekcija
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Da li se posebno lijepo šalta il ima neki jako dobar raspored brzina, il nešto treće? To sam mislio.

Salta se kao auto (mercedes):weedman:, a i ima strasno dobro rasporedjene brzine, nema da nemozes naci odgovarajucu, sa cime se mnogi noviji nemogu pohvaliti
 

Najnoviji postovi

Na vrh