• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,241
Azakaj bi on bio bolji od drugih .
Eto tu na forumu u dajc naklepa 20 000
Ja nisam rekao da je bolji od drugih vec sam pitao koliko je sati imao. A kad vec pitas, smatram da je od mnogih bolji za dobar korak, da nepricam o starijim modelima, oni su i za tri koraka :supz:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
A koliko je satica imao :?:

Iskreno me znam, ali traktor je star jedno 7-8 godina i po meni gazda nema posla (krave) baš za njega previše jer posjeduje i stari 958 koji radi puno više. Sve u svemu pričao mi mehaničar da su se križali dok su ga slagali. A ovih 25000kn su samo dijelovi.....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
ti si sto se tice malih traktora i velikih prikljucaka gori nego ja :mrgreen:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Kakvu ti to imaš zemlju da možeš orati sa 3br a tako malim traktorom?
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
183
Ma u ovoj njivi mi skroz laka zemlja pa ja otisao da probam da vidim ocel moc vuc. Ide dobro al ne bi mogao da izdrzi da ore citav dan prokuvo bi.

Sledece godine ako kupim 4-brazni plug zakacicu pa cu probat da vidim dal ga moze nosit i vuc.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Jel su na plugu bolcne 1. kategorije, ili su na traktoru kugle 2. kategorije??? :)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Jako dobar traktor imaš!
koliko ima radnih sati?
jel to mjenjač 4 x 6?
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
183
sati ima nesto manje od 3000 bar tako pise na satu
a mjenjac mu je 8 x 6
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,241
Traktorcic je pravi bomboncic ;)
Napravo je to svabo nema sta :prayer::prayer:
Pola ovih novih ima da zaore :supz:
Sve pohvale na asortimanu masina
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,241
Hvala Ranko
vidicemo kako ce se pokazati...

Je si to skoro kupio?
Ako je odrzavan, onda ga samo i ti redovno odrzavaj i nemas brige, strojevi su to, jos ako ima tako malo sati kao sto pise pa to je tako reci nov strojcic :supz:
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
183
Uvezen je iz svicarske prosle godine. Ja ga kupio prije mjesec dana. Kaze covjek da je bio na ekspertizi 2008 god. tamo u Svicarskoj.
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo nazalost nemam nikakvih slika od naseg nekada steyr-a, ali samo da velim da su to jako dobri traktori, i mi smo bili jako zadovoljni, i jaako nam je zao kaj smo ga uopce prodali,a sad opet nam treba takav jedan traktor, a najradije steyr, al malo su skupi ti kakvog smo imali :D radi se o steyr 8080 turbo bez prvoga pogona...:D
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo malo sam kopal po slikama i našao sam jednu...al malo se slabo vidi jer je ova obicna slika samo slikana aparatom...:)
evo ljepotana...:D
forum076.jpg

By claasceltis at 2012-01-28
forum077.jpg

By claasceltis at 2012-01-28
 
Na vrh