• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
muhanicar kaže:
Onda je to tlakomijer ulja :lol:
Nebi vjeroval, al tak je kak si rekel...skoro. Kad sam već pic...zla, nije tlakomijer, već tlakomjer. :lol:
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
Jel ima neko ovakav? Našao sam dosta povoljan primjerak u odličnom stanju:

Steyr-8090-1.jpg


Godište je 1980, model 8090, snaga 80KS, turbodizel, prednja hidraulika. Ova slika nije od tog traktora, zaboravio sam ga slikati, ali je 100% isti.

Kakvi su Stayer-i sa odrzavanjem, ima li dijelova za njih u HR, Srbiji ili BiH? IMa li ko iskustva sa ovim modelom? Traktor je nevjerovatan, veoma snazan, prima gas kao auto, probao sam gomilu nekih poluga i dugmića, čini mi se da sve radi. Cijena je 7000 evra.
 
E

edo_tub

Guest
Jel ima neko ovakav? Našao sam dosta povoljan primjerak u odličnom stanju:

Steyr-8090-1.jpg


Godište je 1980, model 8090, snaga 80KS, turbodizel, prednja hidraulika. Ova slika nije od tog traktora, zaboravio sam ga slikati, ali je 100% isti.

Kakvi su Stayer-i sa odrzavanjem, ima li dijelova za njih u HR, Srbiji ili BiH? IMa li ko iskustva sa ovim modelom? Traktor je nevjerovatan, veoma snazan, prima gas kao auto, probao sam gomilu nekih poluga i dugmića, čini mi se da sve radi. Cijena je 7000 evra.




Imam slicnu ovakvu masinu Stayer 8080 Turbo nije duplak i platio sam ga 7000 € 82 godiste vozim ga vec dugo i jos niti jednog kvara nisam imao niti sam sto ulagao
dijelovi jesu skupi ali kvalitetni su i mogu se kod nas naci u bih ako ne onda naruciti
udobni su i veoma vozni kod mene je bar ocuvan toliko da je poput putnickog automobila i ja sam mu drugi vlasnik
Po mom misljenju Nepoderljive masine koje uvjek primaju gas bez obzira na teret koji je na njemu
 
E

edo_tub

Guest
spa0552.jpg
[/IMG]

spa0554.jpg


espa0667.jpg


spa0698.jpg


spa0553.jpg


spa0558.jpg


spa0687.jpg


spa0692.jpg


spa0695.jpg

spa0697.jpg

viška ti je kosa crta iz .jpg
Ajde moderator pobriši ovo smeće kad stajer men skuži kako staviti slike
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
E

edo_tub

Guest
da jer je masivan

koje balonke ima ko kombajn!!!:eek:

ja sam ga dobio sa novim gumama i prednjim i zadnjim ali transport vise snosi gume nego bilo kakva druga radnja a za inf jedna njegova kako vi kazete balonka je oko 600 € Michelin-ova
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
edo tub

Super slike,dobar ti je traktor!
Daj molim te poslikaj malo kak to imaš riješeno sa ovom doljnjom poteznicom/vučom.
Ja bi nešto skemijo na svog ali neznam kako,ova tvoja vuča mi se dopala.
Pa bi ja prema tome sebi nešto skemijo,več sam ja nešto počeo,ali volio bih detaljnije vidjet kako to ti imaš.
btw. Ja imam Steyr-a 980,90% isti kao tvoj,samo je moj malo stariji.
 
E

edo_tub

Guest
hvala

edo tub

Super slike,dobar ti je traktor!
Daj molim te poslikaj malo kak to imaš riješeno sa ovom doljnjom poteznicom/vučom.
Ja bi nešto skemijo na svog ali neznam kako,ova tvoja vuča mi se dopala.
Pa bi ja prema tome sebi nešto skemijo,več sam ja nešto počeo,ali volio bih detaljnije vidjet kako to ti imaš.
btw. Ja imam Steyr-a 980,90% isti kao tvoj,samo je moj malo stariji.

ne znam daj decidnije mi malo objasni mislis na Pufer tj mjesto gdje se zakaca prikolica ja sam na to skuzio ili to vec
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Da,tamo gdje se kači prikolica,ono dolje molim te poslikaj.
Hvala!
 
E

edo_tub

Guest
evo izvoli mada je los kvalitet fotki al noc je zato

08102010r.jpg

08102010001.jpg

08102010002w.jpg

08102010003k.jpg

08102010005.jpg

08102010006w.jpg

08102010007j.jpg




Ovaj put sam ja prepravio slike,ali ubuduče neču.
Slike MORAJU bit veličine 800x600,i bitno ih je pravilno postaviti.
O tome kako postaviti pravilno sliku na forum,ima i previše na forumu,tako da,proučite si to malo.
dino


Da,tamo gdje se kači prikolica,ono dolje molim te poslikaj.
Hvala!

valjda ti bude od koristi al ako ne skuzis kako to izgleda posalji mi msn da ti pojasnim ako treba i nacrtam semu pozz
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Hvala na slikama!
Zanima me kako ti je nosač napravljen.
Znači tebi je nosač prišarafljen sa 4 šarafa odozdo i sa 4 šarafa gore oko izlaza kardanskog vratila ,ako sam dobro shvatio?

Moj msn je funny_animal@hotmail.com Javi se!

tnx
 
E

edo_tub

Guest
da tako je

Hvala na slikama!
Zanima me kako ti je nosač napravljen.
Znači tebi je nosač prišarafljen sa 4 šarafa odozdo i sa 4 šarafa gore oko izlaza kardanskog vratila ,ako sam dobro shvatio?

Moj msn je funny_animal@hotmail.com Javi se!

tnx
jeste to je vise kao T ploca i safi se sa 8 sarafa
 
E

edo_tub

Guest
ev ga

jeste to je vise kao T ploca i safi se sa 8 sarafa

Bok decki evo ja upravo stigao s oranja sa svojim steyr-om
uzeo sam komsine plugove IMT 755 visoki klin i moram priznat da ide veoma dobro s tim da je jos povlazna zemlja
evo i videa pri kraju je zanimljivija brzina :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=5XfT4ogjrEE[/YT]
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Taj je traktor "malo" previše jak za te plugove. Vrlo lako bi ih mogao da iskriviš ako zapneš za kakav kamen.
 
E

edo_tub

Guest
hhh

jeste to je vise kao T ploca i safi se sa 8 sarafa

Taj je traktor "malo" previše jak za te plugove. Vrlo lako bi ih mogao da iskriviš ako zapneš za kakav kamen.


znam druze mada kod mene su sve njive ciste sto se tice kamenja zila i sl
a to je samo danas jer stare sam prodao trebaju mi stici novi plugovi tak da sam morao s ovim ali mogu reci da orem s ovim plugovima tak brzo i dobro tak da bi ih uzeo samo da su jaci konstrukciom
 

Najnoviji postovi

Na vrh