• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

D

dragan82

Guest
Cena je ok , samo taj oblik karaserije mi je skroz nepoznat. Ja imam 9086 ali sa sasvim drugom karaserijom , a postoji isti kao moj 9078. Ovaj iz oglasa skroz mi je cudan. Da nije to neka serija koja se proizvodi u Kini?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mislim da je to original Steyr samo u HIGH VISION izvedbi, tako je spuštena hauba zbog lakšeg rada i preglednosti s prednjim utovarivačem ili hidraulikom.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Mislim da je to original Steyr samo u HIGH VISION izvedbi, tako je spuštena hauba zbog lakšeg rada i preglednosti s prednjim utovarivačem ili hidraulikom.

Upravo tako kao što ŠANANA napiše,dragane postoji isti tip ukošene-spuštene haube i za ostale modele serije 9xxx
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
I kakav je po kvaliteti?

Te ,, stare ,, serije su sigurno kvalitetnije od ovih novi koje radi CASE IH. Dobri su to strojevi,samo su i skupi. Đakovačka biskupija ih je imala na svom posjedu i to nekoliko komada raznih ks.Dobro su se pokazali.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
zanima ta đakovačka biskupija.da li se ta tvrtka samo tako zove ili Crkva ima u vlasništvu ozbiljno poljoprivredno gospodarsvo?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
zanima ta đakovačka biskupija.da li se ta tvrtka samo tako zove ili Crkva ima u vlasništvu ozbiljno poljoprivredno gospodarsvo?
Da crkva,odnosno sama Đakovačka biskupija je imala( odnosno ima ) u vlasnišvu ( sada je to sve u zakupu kao i ostatak zemljišta koji su dobili u povrat ,jednoj poznatoj poljo.tvrtki sa područja Đakovštine). Jedan dio je u Trnavi ( poznato po Trnavačkom vinogorju i poznatom Tramincu ) i tu su bili Steyer traktori.Drugi dio što je dobiven u povratu oduzete zemlje se nalazi sa lijeve i desne strane autoceste Slavonica.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
koliko je to bilo veliko?
mislim koliko ha, strojeva?

Zemlja je u zakupu,za traktore mislim da je sve rasprodano,jedan rođak je od njih kupio 8160. ovo uz Slavonicu ima negdje cca 1000ha,koliko ima u Trnavi ne znam.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
prolazio sam ljetos tuda pa pitam.
vidio sam baš do ceste neko stočarsko imanje, što je to?
lijepi su mi oni salaši kako vi to zovete, slično kao naše kleti, kućice u vinogradima.
da li se danas još tamo boravi, spava pije i slično?

kod nas u kletima zna biti veoma živo, pa zato pitam.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
prolazio sam ljetos tuda pa pitam.
vidio sam baš do ceste neko stočarsko imanje, što je to?
lijepi su mi oni salaši kako vi to zovete, slično kao naše kleti, kućice u vinogradima.
da li se danas još tamo boravi, spava pije i slično?

kod nas u kletima zna biti veoma živo, pa zato pitam.

Ove table se nalaze kada prođeš skoro Đakovo ,prije prvog odmarališta,a ova stočarska imanja to je jedno u Tomašancima a ovo ostalo je u Beketincima. Salaši su nekada služili za stanovanje sa prvim danom prolječa pa do prvih snjegova,pa čak i negdje tokom cjele godine.No to je ipak neka druga tema
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
ok kužim da je to druga tema , nek moderatori premjeste ovih nekoliko postova u prikladnu temu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh