• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čestitke na prinovi,nek te dugo služi :(y)::icon_jook::icon_jook:
Daj još neke slike nebudi škrt :(giggle):
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Hvala rođo !
To čemo tek rođo vidjeti dali je dobar?????
...njega je krvavo zaradio jd 4440 isti je morao hebački 10g da radi a gazda da štedi da bi se kupila ovakava igračka.

Nije skup 79k€ šta je to za jednog ovakog seljaka kao što je pege25


Svako to može samo mora biti u HDZ-u he

Bobo nadam se da mi ovu političku šalu neš uzet za zlo jer znam da ne voliš politiku u svoju butiku..evo neču više o politici tako mi druga tita he

Jedva čekam da krenem raditi s njim ..biće sad uskoro oranja s istim pa bude koja slika i video da vidite kako to radi sad traktor od 79k € a biće i vido oranja kako to radi tj je radio do sad traktor od 50k kn

A to je onaj jadni i siroti Pege
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Pa đesi ti meni slavonski gačane ..kako tvoji golubovi??

Ti si največi neprijatelj nas kulaka ..hebeš mi sve..he he..svaka ti dala ...odakle ti snage više rođo..??

Baš mi je drago što si mi se javio ...sad se budemo izdivanili vamo ko ljudi.

Pazi više nisam jadan skužio sam jednu bitnu stvar u životu da moraš raditi ako želiš nešto imati i biti u životu faca i kulak ...tako rođo lati se ti motike pa val bude jednog dana nešto od tebe ..mada sam mišljenja da je za tebe kasno..he he šala


Da si pravi,pozvao bi na aldomaš
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jedan nas suseljan ima stajera 48god 2klipa skroz ispravan,i danas ga gledam i mali ima pumpe dize pumpa mu je na bregastoj i radi ko vurica.
Gazda ide u sumu s njim i slozil mu je vitlo na zadnjoj felgi.
Ima 5 brzina napred i jednu urikverc.
1i2 su mu spore at3,4,5 su brze.
Traktor je skroz fora a gazda je 46god.:(smirk):
 
S

steyr 9078

Guest
Pozdrav svim forumašima i Steyr-cima. Zanima me kolko vrijedi, odnosno kolika je realna cijena Steyra 9078 iz 1995 sa oko 6000 sati rada, nije registriran (odjavljen).
Hvala!
 
E

edo_tub

Guest
ewo jedna fotkica od mog stayera 8080 turbo
DSC_0045_zps6a43c475.jpg
[/URL][/IMG]
 
E

edo_tub

Guest
mala restauracija prikoice
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ja cu ti samo reci da ako budes to kupil da budes kupil pravog stroja ;)
mi smo prije imali istog takvog kakav je i ovaj od kolege s foruma edo_tub i zao nam je sto smo ga prodali, jer to je stvarno jako dobar stroj i nepoderivi stroj :)

Najvise me interesuje kakva mu je hidraulika i mjenjac ? I jel ima samo 540 vratilo standard?
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Najvise me interesuje kakva mu je hidraulika i mjenjac ? I jel ima samo 540 vratilo standard?

Mjenjac ZF vrhunski, kardan 540 i 1000, hidraulika jaka. Jednom rijeci traktori napravljeni da traju :icon_thumright:
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Gledao sam Steyr-a 1090 ima ga na njuškalu 1090 78. god. Stara raga ali cini mi se dosta snazan i izdrzljiv. Koliko sam upucen to je 90 ks 6 cilindara motor. Jel imao tko priliku radit s njim?
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Gledao sam Steyr-a 1090 ima ga na njuškalu 1090 78. god. Stara raga ali cini mi se dosta snazan i izdrzljiv. Koliko sam upucen to je 90 ks 6 cilindara motor. Jel imao tko priliku radit s njim?

Nisam radio sa konkretnim modelom, ali smo imali takvog Steyra 70ks samo bez prednje vuce.
Jednostavno receno neunistivi strojevi, takvo nesto se vise nikada nece napraviit.
Motor je 6 cilindara 90KS, sirova snaga.
Znaci nema sta motor Steyr, mjenjac ZF (inace svrsenstvo, mnoga auta bi mu pozavidjelea), hidraulika Bosch mislim da tu nema vise sta reci.
Tu nema sta da se pokvari, a ako se pokvari sto je rijetko ali se kao i u svakog stoja se desi, treba znati da to kosta debelo.
Dobro pregledati traktor, ako je sve u redu za male pare ce se dobiti vrhunski stroj koji ce jos dugo sluziti.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
vidim da ste malo pobrkali dva posta..jedan je steyr 8090, a drugi steyr 548, koliko ja znam, a imam steyra tog godišta, 548 nema vratilo 540 i 1000 okretaja, nego se okretaji reguliraju pomoću brzina, i to i u lijevu i u desnu stranu vratila, tako da u 1. sporohodnoj bez problema možeš priključit stroj za mljevenje mesa. :(inlove):
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
vidim da ste malo pobrkali dva posta..jedan je steyr 8090, a drugi steyr 548, koliko ja znam, a imam steyra tog godišta, 548 nema vratilo 540 i 1000 okretaja, nego se okretaji reguliraju pomoću brzina, i to i u lijevu i u desnu stranu vratila, tako da u 1. sporohodnoj bez problema možeš priključit stroj za mljevenje mesa. :(inlove):

Izgleda da jesam malo pobrkao, ali u opet ima sa kardanom 540/1000 obrtaja, a moze biti i sa kardanom preko mjenjaca

@haz0r treba dobro pregledati tog Steyr 548, posto ti znaju cesto dotjerati neispravne strojeve pa ih uredjivati za prodaju, a znam da kvalitetna popravka Steyra kosta, tako da oprez
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Nisam radio sa konkretnim modelom, ali smo imali takvog Steyra 70ks samo bez prednje vuce.
Jednostavno receno neunistivi strojevi, takvo nesto se vise nikada nece napraviit.
Motor je 6 cilindara 90KS, sirova snaga.
Znaci nema sta motor Steyr, mjenjac ZF (inace svrsenstvo, mnoga auta bi mu pozavidjelea), hidraulika Bosch mislim da tu nema vise sta reci.
Tu nema sta da se pokvari, a ako se pokvari sto je rijetko ali se kao i u svakog stoja se desi, treba znati da to kosta debelo.
Dobro pregledati traktor, ako je sve u redu za male pare ce se dobiti vrhunski stroj koji ce jos dugo sluziti.

Su tak jako skupi dijelovi? Daj mi reci 90 ks 6 cil, nije li to mozda pre malo konja? kak je onda potrosnja? Jesu li mozda dijelovi jeftiniji da se ide direkt u austriju?
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Su tak jako skupi dijelovi? Daj mi reci 90 ks 6 cil, nije li to mozda pre malo konja? kak je onda potrosnja? Jesu li mozda dijelovi jeftiniji da se ide direkt u austriju?

Bome jesu skupi, a u principu se uvijek i nabavljaju direkt iz Austrije.
Sto se tice 90 KS i 6 cilindara, to je izdrzljivost, a ne 6 cilindara i 390KS.
Potrosnju za konkretan model neznam, ali ovaj nas nije trosio puno neka normala, znaci ni puno ni malo
 

Najnoviji postovi

Na vrh