• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Kad bude Steyr dobio zamjenu, naradio se već :). Ti si drugi vlasnik, s koliko rs je došao kod tebe?
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Prvi vlasnik. Kupil ga tata 96.g.
Bude dobil jednog dana kad bu cijena mlijeka ponovo 4kn :D :icon_e_biggrin:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Dali znaš koje seriije imaju sat kao kod tebe s 5 znamenki, jer mislim da oni s 4 kod trgovca glatko prolaze s 70000 rs, umjesto 17000.
 

elvedin

Novi član
Tu od
8 Sij 2015
Poruka
4
Poštovanje, imam problem sa traktorm steyr 948a, radi se o tome da ne mogu pronaći broj šasije. Pa ako bi mi neko mogao opisati gdje se nalazi ili pak uslikati.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Šrafili na jednom takvom getribu, djelovi su jako skupi, da... Ak kupiš neispravan traktor onda si gadno naje***
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Postovanje, jel mozete rec nesto o tom traktoru.... dal valja toliko love

-jel moguce da ima toliko malo sati ipak je 2001g
-traktor stvarno lijepo izgleda , da imam love bio bi kod mene, mada kazete da su im jako skupi djelovi....

http://www.njuskalo.hr/traktori/steyr-9078-oglas-20014749

hvala na odgovoru
Meni izgleda da nedostaje jedna dvojka ispred navedenih radnih sati, traktor je ušminkan iz vana s neoriginalnim uskim gumama, a s 2500 RS trebao bi imati originalne svoje prve gume. I kao što Tino kaže,, oprez.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Prva recenica je najbolja. Ima vrhunsku opremu, a potom obicni mjenjac, obicna hidraukika. Sta je onda vrhunska oprema. Radio s cd mp3?
A i felge su jednodjelne koliko vidim s zastitama za ventile.
 

Najnoviji postovi

Na vrh