• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
A nekaj malo se vozil i prc... Ko i onaj 9078 s getribom... 4rs i getriba se raspala... I sad opet no to nije naša krivnja

Dijelove je vlasnik nabavljal sve iz Austrije
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Jel to govoriš o onom šumarisjkom kaj ste slagali, da je opet otišla getriba,kaj se desilo?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Skinul je zadnje 38 gume i stavil 34 pa se vozikal s ukljucenim prednjim pogonom i izuo se gornji snop zubčanika, sad gad neće platiti... A kaj je najbolje,on je došo po traktor dok je majstor bil na poslu bez da mu je ko rekel
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Na sudu nebudemo niš postigli jer šrafamo doma,ali imamo mi asa u rukavu, recimo to tak da se bavi nekim ilegalnim radnjama, a policajac je... dalje nebi javno o tome :(giggle):

Ovaj na oglasu ima neku manu garantirano!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Kresnul je! :icon_pray:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=bCb_Zcb6hso[/YT]

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=HKMQS2h4QdE[/YT]
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Kaj je s Anlaserom?? Iskre frčeju na sve strane,mogli biste se vužgati.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Nešto mi naglo radilica koči poslije gašenja.Koliko ga sati razrađujete na mjestu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Nismo ga mi ugasili,nekaj je zacvikalo al je motor proradil opet u drugom videu
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,733
Nešto tu nije dobro kad se motor sam tako ugasi. U drugom videu mi se čini kao da nešto tucka u motoru.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
144
Pozdrav ,zanima me ima li ko iskustava s novim modelima Steyra kako su se pokazali u globalu ,kakav je CVT mjenjač ,konkretno mene zanima model 6175 CVT hvala.
 

leonslo

Novi član
Tu od
26 Lip 2013
Poruka
29
Lep pozdrav svima.Iščem shemo za hidravliko za traktor Steyr 430, rabil bi za del kjer se nastavlja ali bude plavajoča oz "fiksna" hidravlika.

Hvala

Ispričavam se za jezik.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pozdrav
Jel zna netko dali steyr 980 ima posebno ulje za hidrauliku a posebno za mjenjac ili je sve to zajedno? Ako ima posebno,koje ulje i koliko ga ide u hidrauliku? :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh