• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Pa čuj, ovaj njegov ide 40 godina...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Kupil ga je pred, valjda, 10 godina. Mijenjal je semering hidraulične pumpe (pretočil je ulje iz getribe u motor i boš pumpu. Pripasana je od Kadetta.
Koliko znam, to je sve.
Njemu fali prednji pogon.
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Pozdrav, dali mi možete reći kakav je Steyr 650 duplak 1972 godiste. Dali mi možete napisati sve njegove karakteristike, ako ima mana, kvarova napišiti jel izdržljiv. Kakvi su motori, mjnjači, hidraulika, volan, kočnice (vidim da su im hidraulične i da koče sve četri točka). Molim sve da komentarišu traktor koji znaju nešto o njemu!!
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
362
U mene komšija ima 8090, to nezna za kvar, samo mu je boš pumpa malo štekala, a ovo ostalo nezna za kvar. Inače radi 30-35 hektara, a to je jedini traktor sve radi sa njim a ima i berač,sijačicu,rd.kosu,presu,i još čudo mašinerija na kardan.
 

mac1

Član
Tu od
5 Svi 2012
Poruka
38
Pozz !

Ima ko kakvih iskustava sa steyr 540 ?
Jel se isplati to kupit , ima dijelova u trgovinama ?

Hvala !!
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Dali mi neko može reći za Steyr 650, mučime mjenjač. Kada hocu da prebacim brzinu grebe mi,grči itd. Nije sad da svaki put da za grči al više put se desi. Pa me zanima dali neko zna koji je razlog dali su sinkroni ako on ima sinkorne ili korpa ne odvaja dobro ili ima neki drugi razlog.???

Hvala !!
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
Pozz !

Ima ko kakvih iskustava sa steyr 540 ?
Jel se isplati to kupit , ima dijelova u trgovinama ?

Hvala !!

Možda bi našao i u Sloveniji, predgrađe ljubljane, Trzin, tamo imaju veliku trgovinu za Case i Steyr
 

bazingaR

Član
Tu od
22 Velj 2015
Poruka
34
Zna li neko dali steyr 870 ima mokre ili suve hilzne? Ili uopce ih nema? Motor nosi oznake wd 410t
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
A zakaj ti je to važno?
Ak ih nema ili su suhe, bora se blok na nadmjeru i stavljaju se veći klipovi.
No, ak ti to treba, onda je jako skupo.
 

bazingaR

Član
Tu od
22 Velj 2015
Poruka
34
Nude mi jedan al mi motor sumljiv pa se raspitavam da ne bi ispalo vise dara nego maslo. Na nemackih foruma citao sam da nemaju hilzne i da jeo veoma skupo kad se blok podere.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ak nemaš para, drži se Zetora, Belarusa ili IMT-a.
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Dali mi neko može reći dali se može spojiti kablo za podizanje kipe na prikolici na Steyr 650?

Pozz!!₩
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Može, ako imaš izveden priključak za kipanje. Ako nemaš, trebala bi ti cijev sa spojnicom, jer sam razvodnik bi trebal biti ugrađen.
 

Najnoviji postovi

Na vrh