• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što se iza brda valja?

Želite li besplatno naučiti kako procijeniti gospodarske programe stranaka?

  • Da

    Glasova: 31 27.2%
  • Ne

    Glasova: 16 14.0%
  • Znam sam procijeniti programe

    Glasova: 16 14.0%
  • Ne zanima me

    Glasova: 51 44.7%

  • Ukupno glasača
    114
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
109

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
Antologijski post zavređuje citat. De samo objasni koji je ovdje koji. :hahah:
U hebote kak' je fletno ušel u antologiju, OK. Ja mislim 🤔😈 da je za jednu ekipu Bandić sveti, a Tomašević prokleti. Istovremeno za drugu ekipu je Bandić prokleti, a Tomašević sveti.

(Ima i mala problematika, u naslijeđenim "kosturima iz ormara", u "građanima s pomanjkanjem osnovne kulture" da ne elaboriram detalje, u "naslijeđenom poslije potresa neočišćenom i neobnovljenom gradu". Negdje sam pročitao da su u prošlosti, poslije katastrofalnog potresa, ondašnji Gradonačelnik i ekipa, očistili Zagreb za cca 30 dana, s konjskim zapregama...
Pamtim TV javljanja odmah poslije potresa dok je Plenković izašao pred javnost i kamere reči nešto bilo što, Bandić je sa strane izgledao meni bez idejno, najblaže rečeno.
Bio sam i ove godine na Adventu u Zagrebu, Advent čine ljudi i njihovo poimanje tih događaja, a ne "kućice, lampice itd. Advent donosimo u našim srcima, u svojoj kulturi, u unutrašnjoj ljepoti".
"Ja i supruga smo sreli više nepoznatih osoba, koje pamtimo po dobroti i srdačnosti." 👌👍🥂
Bili smo i ponovo zgroženi viđenim, što je Tomašević "naslijedio" na pojedinim točkama grada, užas, ruglo, neodržavano i zanemareno bandićevo zlo.

Da ne bi bilo da sam totalno glup i ne vidim dalje od nosa, mi uživamo blagodati pameti Čehoka, Čačića i njihovih ekipa. Ne moram spomenuti "sjajni bal grada Varaždina" dovoljno je da Vas na ulazu iz pravca Zagreba u naš barokni Grad dočeka preko 160.000 tona bala - smeća, u raspadanju. Ne moram čistiti zagrebačko smeće imamo mi u VŽ previše i našega. Eto 🥂🍷👋
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
109
Kad već pričate o smeću sve mi se više čini istinit nekad meni glupi trač da Slavoniju namjerno prazne da naprave jedno idealno veliko evropsko smetlište razno raznog otpada.. :poop:
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,684

Krenulo laganini. Inace sestra mi je u Minheni nekih 20-ak godina i kaze da je u njemackoj opcenito kaos. Para se vise nema.
Mene zanima kakv je stav njemaca naspram tih prosvijeda.
Dal njihovi poljoprivrednici imaju potporu građana, bar većinsku? Ili ko kod nas gledaju kolko koji traktor košta?
Za primjetiti je i da se uz traktore voze i kamioni, a da se i pročitati da su se prosvjedu pridružili vozači kamiona i autobusa.
Realno jad pogledate, mi ne znamo ni prosvjedovati. Ja prvi ne znam, valjda jer mislim da bum ja izdržal nekak, a za druge kak bude....ali to nije ispravno stajalište.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,165
Puno smeća na sve strane i još ga bu vu više. Gdje bu ono završilo? Nekak me jako strah da bi to sve moglo završiti vu Koprivnici i Piškornici. Mi smo tu idealni za primiti ga. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Posljednje uređivanje:

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
Mene zanima kakv je stav njemaca naspram tih prosvijeda.
Dal njihovi poljoprivrednici imaju potporu građana, bar većinsku? Ili ko kod nas gledaju kolko koji traktor košta?
Za primjetiti je i da se uz traktore voze i kamioni, a da se i pročitati da su se prosvjedu pridružili vozači kamiona i autobusa.
Realno jad pogledate, mi ne znamo ni prosvjedovati. Ja prvi ne znam, valjda jer mislim da bum ja izdržal nekak, a za druge kak bude....ali to nije ispravno stajalište.
Imaju potporu njemaca. Znaci seljaci,prjevoznici,u srijedu se gase vlakovi,autobusi,ribari su na par mjesta blokirali rajnu. Po tv-u kojekaki analiticari i novinari pricaju da seljaci sa pravom prosvjeduju. Uglavnom svima je dosta kojekakih socijalnih pomoci i ukrajine. Poslodavci su rekli da tko moze neka radi od kuce,tko ne a nemoze doci da je placeno. Nike stvar samo u seljacima,nego ukidaju subvencije na plin,struju i dosta tih stvari.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
418
U hebote kak' je fletno ušel u antologiju, OK. Ja mislim 🤔😈 da je za jednu ekipu Bandić sveti, a Tomašević prokleti. Istovremeno za drugu ekipu je Bandić prokleti, a Tomašević sveti.

(Ima i mala problematika, u naslijeđenim "kosturima iz ormara", u "građanima s pomanjkanjem osnovne kulture" da ne elaboriram detalje, u "naslijeđenom poslije potresa neočišćenom i neobnovljenom gradu". Negdje sam pročitao da su u prošlosti, poslije katastrofalnog potresa, ondašnji Gradonačelnik i ekipa, očistili Zagreb za cca 30 dana, s konjskim zapregama...
Pamtim TV javljanja odmah poslije potresa dok je Plenković izašao pred javnost i kamere reči nešto bilo što, Bandić je sa strane izgledao meni bez idejno, najblaže rečeno.
Bio sam i ove godine na Adventu u Zagrebu, Advent čine ljudi i njihovo poimanje tih događaja, a ne "kućice, lampice itd. Advent donosimo u našim srcima, u svojoj kulturi, u unutrašnjoj ljepoti".
"Ja i supruga smo sreli više nepoznatih osoba, koje pamtimo po dobroti i srdačnosti." 👌👍🥂
Bili smo i ponovo zgroženi viđenim, što je Tomašević "naslijedio" na pojedinim točkama grada, užas, ruglo, neodržavano i zanemareno bandićevo zlo.

Da ne bi bilo da sam totalno glup i ne vidim dalje od nosa, mi uživamo blagodati pameti Čehoka, Čačića i njihovih ekipa. Ne moram spomenuti "sjajni bal grada Varaždina" dovoljno je da Vas na ulazu iz pravca Zagreba u naš barokni Grad dočeka preko 160.000 tona bala - smeća, u raspadanju. Ne moram čistiti zagrebačko smeće imamo mi u VŽ previše i našega. Eto 🥂🍷👋
Bandić Tomašević Tomašević Bandić , sad si totalno sve zmešal 😂

Screenshot_20240108_153242_com.facebook.katana.jpg
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
751
Veće koristi bi bilo od konja i kočije na tračnicama, a nusprodukt u obliku govneta odmah bace na obližnji travnjak da ga pognoje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
HA ..HA .. malo smo ljubomorni na nas koji živimo u zagrebu ili blizu zagreba ..hm?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma gledajte ....ma ne gledajte , ma pogledajte svoje tavane , ima više smeća nego u 3 zagreba
 

TangoM

Član
Tu od
7 Lip 2020
Poruka
75
Imam dodir sa ZG samo preko sina i snahe, koji žive tamo, ali usudio bi se komentirati.

Iza Bandića je ostala "u nasljeđe" vojska banditića i puno manje poštenih ljudi, zaposlenih po stručnim službama Grada. Banditići vode "svoju igru i kroje politiku" opstruiraju sve i gdje stignu.
Naravno da se "nova ekipa" i Tomašević teško snalaze.

Ujak, ujna i sestrična su cijeli život u ZG, Bandić ih je kupio za svake izbore za 100-200 kuna, to znam točno iz njihovih izjava.

"Banditići" su se začahurili u ZG-u 80-ih godina, a do prvog izražaja su došli sa "demokrackim" promjenama u društvu. Rat je bio vrhunac ekstaze.
Oni tu nisu došli slučajno nego im je dana prilika (Kutle sa 300+ državnih firmi, vozači kamiona kao milijarderi i generali...itd, itd...) da tu budu sa točno određenim ciljem.
Isto tako je Bandić jahao 20 godina na istoj liniji.
A isto tako je nakon njega postavljena i zelena agenda, woke ***** materine, LGBT i kako li se već klasificiraju.

Zajedničko im je svima da nitko od tih grupacija nema nikakvih, ali baš nikakvih kvalifikacija, kvaliteta, manira, sposobnosti i mogućnosti da uspješno upravlja zajednicom i njenim prosperitetom...ali eto, upravljali su i upravljaju i dalje. Rezultati su jasni i vidljivi. Onima koji vide dalje od svoga nosa još je jasnije kakva nas budućnost čeka.
Sve ostalo je u rukama onih koji su ih instalirali da budu tamo i rade točno šta im se kaže i kad im se kaže...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh