• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što se iza brda valja?

Želite li besplatno naučiti kako procijeniti gospodarske programe stranaka?

  • Da

    Glasova: 31 27.2%
  • Ne

    Glasova: 16 14.0%
  • Znam sam procijeniti programe

    Glasova: 16 14.0%
  • Ne zanima me

    Glasova: 51 44.7%

  • Ukupno glasača
    114
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Mmmm, sad će biti Hrvoje, a ono Afganistanac neki pa će biti i Hrvoje-Muhhamed Horvatinćić ili Abdulah Perić 😂😂😂

Baš ću pitati ženu za dozvolu da odem za porciju čevapa bacit drkicu u ZGB sad kad budem na turneji po zagorju 🤣🤣
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,878
Ovo što kod nas traže ime donatora po meni je u redu. :ppozdrav:
Imam vilu u metropoli i na moru. Imam ženu i djecu. Imam ljubavnicu i dijete. Znači "lova do krova"!
Onda me na cesti zaustavi neki prosjak klinjo/klinka za koji orej i ja ju šutnem nogom. Kasnije se dozna da je i to moje dijete.:unsure:🤛
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Ovo što kod nas traže ime donatora po meni je u redu. :ppozdrav:
Imam vilu u metropoli i na moru. Imam ženu i djecu. Imam ljubavnicu i dijete. Znači "lova do krova"!
Onda me na cesti zaustavi neki prosjak klinjo/klinka za koji orej i ja ju šutnem nogom. Kasnije se dozna da je i to moje dijete.:unsure:🤛
Bolje da imaš 10djece nego vilu u metropoli.

Budu ti privatni doktooooriiiii, prodavali svoju noćnu kremu za čevose i pisali te donacije ionako na tebe jer ti u HR ne šljaka GDPR i svaki smradek te traži i fotokopira osobnu s OIBOM.

Dokaz ti je da sam ako prijavis ljudi nauče.
Bila neka glupača na FB slikala i stavljala po grupama slike nađene izgubljene osobne iskaznice maloljetnika. Opomenuo sam ju, ništa, prijavil sam ju pa mi se počeo obraćati njen muž, pa sam i njega prijavil...4000eura kazne su dobili pa je sad muk.

Ovo vam je Balkan s pravilima sada.

Ste gledali stanje nacije i kako se Nepalcima sada piše...???
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
AIiiiiiiiiii


Boli boli, Al nekako taj AI nije složio ok ovaj AI u filmu dobro da osjeti pod pod nogama svojim...nekako se skliže...skoro...uskoro...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Za naše euroskeptike. Pogledajte kak su se Britanci usrećili sa brexitom. Čak i veliki meštar Nigel Farage veli da je brexit propal. Imaju najlošije ekonomske pokazatelje od svih G7 zemlja. Čak i Rusija ima veći ekonomski rast… Ako jednoj od G7 zemalja to nije baš uspjelo, onda govoriti kak bi nama bilo bolje izvan EU… 🤦‍♂️🤣
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
ne dipr, kaj ti znaš?!?!?!?! ne znaš ni kak se veli taj najđel farž a ne kaj je s VBom to je sve jer je kralj'ca el'zbeta otegnula papke i heri ot'šo u 'merku da sere kod opre, još ti mal si bil kad ja sam znao kaj to ljubav je.

Spread war, not peace and love!!

Aee!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Od kad se piše povijest zna se da otočani drže figu u tuđem đepu,tak da..
 
  • Like
Reactions: ZJ

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kad bi znao povijest znao bi da je ljevo vozila večina evrope..a kad bi znao fiziku znao bi da ljevi navoj drži isto kak i desni
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,878
Glupost! Desničari upotrebljavaju desnicu........ :unsure: 🤭:p.......nema to veze sa gevintom!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh