• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore 402

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: paljenje fiat store 402

pozz imam problem sa paljenjem fiat store 402 nece da pali ni vruc ni hladan vruc upali tesko ali samo odma nakon gasenja ako kasnije probas nece.probo sam sa start sprejom odma upali nakon prskanja bilo kad koji bi mogo bit problem.hvala
Ili katastrofalno sporo vrti , od uzroka slabog akumulatora , slabih spojeva ili lošeg anlasera
ili je motar ubijen tko zna iz kojih razloga .

Kreni laganim testiranjem propuštanja ventila , pa karika itd.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,514
Onda kreni opisanim postupkom pa dokle stigneš
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jel dimi bjelo , crno dok se vergla ..ili nikako?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,514
Čim on sastavi na aerosol ima dima nekakvog
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Može biti gotov i na 3000 sati, ak mu je hauba pojela crijevo od filtera zraka, pa je usisaval prašinu.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Jel to vrijedi za svaki traktor ? Mislim.... ovo sa bijelim dimom dok vergla hladan da nema compresije ??!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad je hladno svaki malo zadimi bijelo pa tek onda crno i onda zamrči .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
U hladno jesensko jutro , osim kuhanog mljeka naljepše miriše poluizgorjela nafta po dvorištu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
U hladno jesensko jutro , osim kuhanog mljeka naljepše miriše poluizgorjela nafta po dvorištu
Čari paljenja Štorkiča i Cigana sa Rumunjskom glavom na pvp (čast iznimkama ).
 

fiatstore

Novi član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
22
nisam bas upucen u te traktore di dode ta pvp pumapa i moze li se to dirati bez majstora
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pumpa Viskokog Pritiska ili ti po naški Boš (bosch) pumpa i nema diranja bez majstora.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pumpa Viskokog Pritiska ili ti po naški Boš (bosch) pumpa i nema diranja bez majstora.
Pa nekaj se može na klipnoj sam mijenjal oprugu (još imam dvije ako tko treba IPM ili RB) promjeniti semering danas sam mijenjal gumicu na poklopcu (roto pvp) (hvala Muhaču za istu) ni je pvp sveto pismo no problem su današnje sa puno elektronike .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,514
nisam bas upucen u te traktore di dode ta pvp pumapa i moze li se to dirati bez majstora
Izgleda da bolje da ne diraš :icon_scratch:
A kak i kaj buš diral po nečemu kaj neznaš ni gdje stoji a kamoli kak izgleda .....

ni je pvp sveto pismo no problem su današnje sa puno elektronike .
Si videl onu "elektronsku" od audija kaj sam servisiral kolegi i složil.
Lepo sam ju pospremil :mur:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Si videl onu "elektronsku" od audija kaj sam servisiral kolegi i složil.
Lepo sam ju pospremil :mur:
Polica ni je uzorna ali bitno da pvp šljaka !! Osim toga dobar majstor je meni servisiral i napravil ku,,, Ijoš mene (seljaka) iskritiziral a na kraju ipak seljak bil u pravu tak da je još tvoja polica ok i mjere sigurnosti tko bi ju ukral od tam ??
 

Najnoviji postovi

Na vrh