• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,929
Slažem se sa tobom.
Možda je neko imal nekad neku viziju u glavi pa je uložil, nekaj se promjenilo pa se sad nada zbog izgleda dobiti vise novaca.
Niko normalan nebu dal za traktor za kojeg ima slabo dijelova za kupiti toliko novaca, a opet. Vele ljudi da svaka roba svojeg kupca ima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,929
slaze se danas sam iso u div-ing u cazmu za dijelove vidjet i mogu rec da sam se iznenadio da ce bit jeftinije nego sta sam ocekival

Moj ce vjerovatno ic u dijelove pa ce bit dijelova 🤣🤫
Hmm, nema ni tjedan dana da se slaže i da bu jeftinije nego kaj si mislil.
Kakvu tajnu je još skrival osim motora?
 

Dominik99

Aktivni član
Tu od
22 Lis 2015
Poruka
120
...Kakvu tajnu je još skrival osim motora?
To ni ja jos neznam 🤷🏻‍♀️ dok ne pocnem radit s njim neznam vidjet cemo, ovo sve radi getriba uopce ni da bi malo krčala, kardan ne krči kod uključivanja jedino su gume oko 50% ili mrvicu manje %
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mj Ka

Novi član
Tu od
7 Lip 2022
Poruka
2
Pozdrav,
dali netko zna za ŠTORE 404, kolika ja max dozvoljena težina utovarivača/rovokopača.

Dali je 500 kg previše ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Ako ga more nositi, nije.
Pitanje stabilnosti je nekj drugo...
 

Mj Ka

Novi član
Tu od
7 Lip 2022
Poruka
2
Možda nisam bio jasan, msilm na stražnji rovokopač.
Dali je netko koristio koji na predmetnom traktoru ?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Susjed ga je godinama koristio na štore a ja već odavno na malom ursusu i nema problema.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Možda nisam bio jasan, msilm na stražnji rovokopač.
Dali je netko koristio koji na predmetnom traktoru ?
Optereti traktor sa nekim teretom pa vidi kad će prednji kotači u zrak!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Ako misliš kopati, bilo bi dobro da možeš podići zadnje kotače stabilizatorskim nogama, i da se napravi fiksna montaža utovarivača, a ne samo na 3t poluge.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
Ja nosim atlas 320 s hidrauličnim stabilizatorima i fiksnim kopčanjem na univerzalu 445. Nema nikakvih problema s nošenjem niti kopanjem, jedino me nekad zna povući prema natrag, pošto su kotači u zraku. Pa pod prednje treba stavit kajle, ako nema puno seljenja..
Pasala bi neka ralica/plug koja bi se sa stabilizatorima spustila dolje i urezala u zemlju 👍
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Imam jedno pitanje za one koli imaju originalni poteznu polugu (top link). Kojaje njezina dužina u iztegnutaj I uvučenoj poziciji? Moju je uzela magla, pa trebam kupiti novu... 🤒😵😠
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Najmanja udaljenost centara kugli je 565mm.

Veći ti je problem to kaj niti jednu novu ne možeš postaviti u najdonju rupu, jer joj tijelo kugle prevelikog promjera.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
To baš nisu napravili dobro, ja imam hidrauličnu poteznicu i mora biti kocka prema dolje inače zapinje u utor, već sam razmišljao da to preradim na samo jedno mjesto za kapčenje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Ti traktori su nastali 60-ih...i za ono doba su bili napredni...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
To je istina, pa i na ovim novim ima puno toga lošeg riješeno tako da je to još super.
 

Najnoviji postovi

Na vrh