• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Ne baš uvijek :(giggle):

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=LfVokqN9hcU&ebc=ANyPxKoQ4KTYSuUq7h20HP_k8L03e5x3Y792ldEOJsuBfBmWGQmlv1-b-spfHVwiRMuwzFurtdS35g43W-I4rFGMqTFQoSJnRw[/YT]
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Tu su vjerovatno bili otpušteni šarafi kad je to puklo, isto se desilo na jednom univerzalu 640 prije par godina, puko pod praznom prikolicom u mjestu.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Jel zna netko gdje mogu nabavit masku za Štore 502/504? Za 402/404 ima, al za ovoga nemogu nikako nač........:(sweat):
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ne puca to samo tak, najte se bojati.
Da puca, ni jedan nebi bil više na cesti.

Točno ZJ. Je da se ne treba prema njemu odnositi zvjerski, ali ovo je puklo vrlo vjerojatno tipa kad je roknul recimo s mosta u potok kak moj susjed pred 3 god... na istom mjestu lom jer mu je propao most preko potoka...

ZWER slažem se da se može kupiti sve za 500€ jer smo i to mi sređivali na 504 gotovo za istu lovu.

A ti Tino skoči do Šmarja pri Jelšah (SLO) trgovine Lah i Vrbek iza crkve u centru Šmarja... nema dijelova koje nemaju za Štorete.... ali doslovno sve... i to na lageru. U odnosu na Agro dom i Sesvete jeftiniji 20 do 30%, barem je meni tak bilo...
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Zna li neko mjere semeringa na zglobovima prednje vuče za store 504? Zamijenio ulje i preko noći izcurilo
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Danas raskopali prednju vuču 504 zbog zamjene semeringa i otkrili ostećen zubčanik na poluosovini. Kako se on stručno zove i koliko otprilikr košta u HR (da imam neku orentacionu cijenu), da pokušam sutra telefonski kontaktirati radnje da ne hodam uzalud.
 

Prilozi

  • 6.1 fotografije 134.jpg
    6.1 fotografije 134.jpg
    34.2 KB · Pregleda: 126
  • 6.1 fotografije 135.jpg
    6.1 fotografije 135.jpg
    41.2 KB · Pregleda: 137

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
bilo bi dobro da rastavite kompletan prednji most na proste faktore jer po slikama se može vidit da je nešto uletjelo između zubčanika ..

Ak ne fale po kompletni zubi dobri će bit i stari...

inače zubčanike možeš dat i napravit.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Mislim da se nedavno prodavala prednja vuca za 504 na njuskalu

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Nazovi Traktor Univerzal u Sesvetama, pa njih pitaj. Znali budu kad im opišeš.
 

Lindner

Novi član
Tu od
23 Velj 2015
Poruka
13
Pozdrav! Imam problem sa hidraulikom na Štore-u 504, hidraulika diže samo na većim obrtajima motora, i to ne samo na radnoj temperaturi, već i kad je ulje hladno. Inače kad se motor ugasi, hidraulika ne pušta, filter i magnet su očišćeni, ulje mjenjano (UTTO).
Kaj bi trebao pogledati??
 

Najnoviji postovi

Na vrh